Autor Zpráva
adam
Profil
snažím sa pridať dlšiu vec n astranku a to je pripojiť prihlasovací formulár.
v priklade je napisane :

$link=mysql_connect(SQL_HOST, SQL_USERNAME, SQL_PASSWORD);
mysql_select_db(SQL_DBNAME); - má sa to zmeniť na moj učel


takto?????:

$link=mysql_connect("localhost", "root",);
mysql_select_db(uzivatelia);

diki
Dero
Profil
Ty už seš tady jako doma. Zkus častěji vyhledávat, např. přes google. Kdo umí hledat, ušetří. V reálu jsou totiž lidské zdroje dost drahé.

Mimochodem, myslím, že takto:

$link=mysql_connect("localhost", "root", "heslo");
mysql_select_db("uzivatelia", $link);
adam
Profil
sorry ak ta to otavuje.
ešte tu uvidíš moje meno. dakujem ti aj tak
Dero
Profil
Neotravuje, je mi to srdečně jedno, jen si myslím, že je často mnohem jednodušší si požadovanou informaci během patnácti sekund najít.

Nepochybuji, že Tě tu ještě uvidím. I tak mi děkuješ? To je od Tebe hezké.
adam
Profil
vsak si mi poradil predsa. ale aj tam mi to nejde :o(((( :o)))
adam
Profil
a aj toto sa má upravit?????


$path="http://".$_SERVER["SERVER_NAME"].":".$_SERVER["SERVER_PORT"].$_ SERVER["SCRIPT_NAME"]

takto??? myconference.webzdarma.cz ?????? index.php
krteczek
Profil
adam: je tam soubor config.php a v něm jsou přihlšovací údaje, jak pro localhost, tak pro server na kterém publikuješ, je tam tech 8 define if - else a ten máš includnout na začátek... a tam máš nastavit potřebné udaje
krteczek
adam
Profil
možeš mi to povedat presnejšie?? (ak sa ti da). server_name - 127.0.0.1 može to byť.
config.php -kde to najsť??? je to to samé ako php.ini??? aj tam sa ma niečo nastavovať??? niekde som to tu aj videl alebo odkaz na stranku kde bolopresne napisané čo ma byť akonastavene...zabudol som ju. :o(((


8 define a tie vložiť???? (incloudnout) ????? o čo ide??? nepozrieš sa mi na tu stranku??? TEN POHLAD NA TO TA VYSTRASI. dik
krteczek
Profil
adame: začni znovu na tom linuxsoftu, pořádně si to přečti (několikrát), a taky když už něco kopíruješ tak kopíruj pořádně, je tam vysvětleno co to je za soubor, a k čemu slouží...
<OT>
adame, mohl bych ti to tady napsat, ale NECHCI! CHCI TĚ DONUTIT K TOMU ABYS BYL VNÍMAVĚJŠÍ K TOMU CO ČTEŠ, K TOMU CO PÍŠEŠ, K TOMU CO HLEDÁŠ, CO MÁŠ HLEDAT... ABYS ZAPOJIL SVUJ ROZUM...!
Je jednodužší se furt ptát, ale na to že jsi téměř vysokoškolsky vzdělaný člověk Ti něco chybí... Ta příprava na normální život začíná sice pozdě ale přece. Tak se začni prosímtě snažit...
</OT>

krteczek
error414-
Profil *
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=12 582&page=1
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0