Autor Zpráva
mking
Profil
http://php-login-script.com/ stiahol so msi tento login script všetko mám nastavene databazu stiahnute reCaptcha a vytvorene ale rpi regisraci na mojej stranke mi vypíše chybu http://www.ipage.ic.cz/register.php všetko vyplním a vypíše mi Could not open socket nechápem aký to je problem a čo mám stým spraviť. Ďakujem predom.
Zechy
Profil
Jejich forum si nezkusil? Bud je to recaptcha a nebo stačí zakomentovat mail(), máš to tam i ukázaný.
mking
Profil
zakomentovat? mail() naviem ako to?
mking
Profil
zakomentovat akože do register.php prepísať ------------------- mail($usr_email, "Login Details", $message,
"From: \"Member Registration\" <auto-reply@$host>\r\n" .
"X-Mailer: PHP/" . phpversion());


miesto auto-reply dat svoj mail alebo mail ipage@ic.cz ?
Zechy
Profil
To znamená, že to bude vypadat takto:
/*
mail($usr_email, "Login Details", $message,
    "From: \"Member Registration\" <auto-reply@$host>\r\n" .
     "X-Mailer: PHP/" . phpversion());
*/ 

Je to hned poslední příspěvek dole, když je z toho komentář tak to ten parser nečte.
mking
Profil
a ako to prep´ísať aby to bolo bez tohoto na ic.cz som sa spýtal na podporu a mi povedaly že nepovoluju taketo veci. tak ako by som to mohol vymazať lebo keď som to vymazal tak mi to vyhodilo aj tak chybu a tu istu a skúšal som odstránit aj ten reCaptcha ale tiež chybu že tam neni
Zechy
Profil
Kvůli recaptche máš prej podle toho co je na foru stáhnout nějákou třídu. Pokud ti nepomohlo zakomentování mailu, bude to asi tou recaptchou. Zkus se podívat na jejich foru, když dáš do hledání tu chybovou hlášku dostaneš asi 5 vláken na to téma.
mking
Profil
viem čítal som ich šak poskúšam uvidim ešte. :D :)
AlastorM
Profil *
mking:
Když ti z podpory napíšu, že funkce fsockopen, kterou reCaptcha vyžaduje je zakázaná, tak je zřejmé, že tu reCaptchu prostě musíš nahradit jiným řešením, ne? reCaptcha bez fsockopen nejede pokud vím, protože se připojuje ke googlu

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0