Autor Zpráva
ferdas217
Profil
Ahoj mam problem IE mi nechce spravne zobrazit sablonu proste cela grafika je rozhazena jinak v mozille a opere to jde v pohode dokaze mi nekdo poradit pls veb se sklada z HTML a CSS
Chamurappi
Profil
Tvoje slova jsou také rozházená, jde si je vyložit mnoha způsoby. Chceš-li se na něco zeptat, používej diakritiku a interpunkci. Budeš-li sem psát jako idiot, budeme mazat.

veb se sklada z HTML a CSS
To se hodí vědět. (Krom jiného.)
ferdas217
Profil
Prosim? tak mi predved jak to mam napsat? (moderator a chova se k lidem jak nakej buch vi co je) sorry ale jinak nwm jak to napsat
ferdas217
Profil
a jinek nwm co a jak mam rict tu je web http://testdomeni.ic.cz/Produkty.html Chamurappi promin ze jsem byl takovej ;)
Chamurappi
Profil
Piš normálně česky, porušuješ pravidla. Jestli to neumíš, vrať se do školy.
Diakritika jsou háčky a čárky nad písmenky, interpunkce jsou čárky ve větách a tečky/otazníky na koncích vět — obojí je nutné k pochopení vyjadřovaného sdělení a k tomu, aby tě nikdo nesmazal.
jenikkozak
Profil
ferdas217:
a jinek nwm co a jak mam rict tu je web
Co já wmv, tak se mi ten web zobrazuje špatně ve všech prohlížečích. (Testováno v IE 9, FF 3.6.7, Opeře, Chromu, Safari i prohlížeči K-meleon; jiné tu nemám.)
ferdas217
Profil
udelal jsem nove a lepsi stranky dekuju za pomoc ste fakt ohotny (nwm co je na tom tak spatneho psat bez hacku a carek ) ja jsem na to zvyklej a uz se tu neukazu koukam ze tu lidi nejsou moc myli nazdar
h0rIz0nt
Profil *
Mám podobný problém. Měl jsem k vytvoření webu šablonu a postupně ji měním, jak mi znalosti dovolí. Opera a Firefox zobrazují stránku správně, IE (w7, předposlední verze) zobrazí nabídku odkazů (galerie - slova - hory,,,) do sloupce pod sebe. stejně jako tlačítka << < > >> stop.
Ořízne malé obrázky zprava. Web je http://www.tom-atom.cz/.
Nevíte prosím, co upravit? CSS pedpokládám, nebo?
Díky za případnou radu!
Someone
Profil
Menu se mi zobrazuje správně a u těch šipek bych použil:
	#nav li {
		float: left;
	}

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0