Autor Zpráva
asi blbec
Profil *
Jsem uplny zacatecnik webu sem se zacal venovat dnes.
Uz sem neco zkusil, stranka mi funguje ale mit tam par napisu odkazu a obrazek se mi neak nezda.
Chtel bych se naucit delat navigaci, informacni tabulky atd.
Je tu nekdo kdo zna neakej uplnej tutorial k vytvoreni stranky? Tady je to sice popsane celkem pekne ale ja proste nechapu jak to skladat atd.
Chtel bych treba dokazat udelat stranku typu www.fod.wz.cz , myslite ze je to mozne naucit se za tyden? Ne ze by to neak spechalo ale mam dost uceni tak jestli se do toho mam vubec poustet, dekuji za odpovedi.
YoSarin
Profil
mno, ja osobne bych tipl, ze web na ktery je odkaz je template... :)
naucit se html za tyden?
Jsou tady lidi kteri to zvladli a sou tady taci (napr ja) kteri to nestihnou za rok... :) Zalezi na tobe... :)
Uplnej tutorial najdes tady... nevim cos myslel tim "jak to poskladat" proste pojedes tak, jak jdou ty clanky za sebou... :)

S pranim "Hodne stesti!"
YoSarin
Tower
Profil
Když nebudeš nic jiného děla... Teorie webu je celkem jednoduchá, ale abys dělal trošku kvalitní stránky, tak to chce praxi. Tutoriál žáden neexistuje, můžes si vše přečíst na jakpsatweb.cz, intervalu.cz a tak podobně, či si koupit knížky o jednotlivých technologiích. Stránky musíš vymyslet v hlavě, s tím ti nikdo nepomůže. To by pak mohl dělat weby počítač...
marat
Profil
zrovna tu stránku , kterou si sem dal je zkopírovaná z clantemplates.com
bojars
Profil
Chtel bych treba dokazat udelat stranku typu w w w . fod . wz.cz , myslite ze je to mozne naucit se za tyden?

Je to tabuľkový layout, ktorý sa dá generovať z obrázku v PHOTOSHOP-e. Nadefinuješ si jednotlivé časti ako "slices" a uložíš si ho "pre Web".
Či sa to naučíš za týždeň, ťažko povedať, otázka je, či máš a ovládaš PHOTOSHOP.

Niečo o tabuľkách na webe máš tu:

http://www.jakpsatweb.cz/tabulky.html

Jsem uplny zacatecnik webu sem se zacal venovat dnes.

IMHO: to si si pre začiatok "dal latku >trochu< vysoko".
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0