Autor Zpráva
Toko
Profil *
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ako vložím registračný a prihlasovací formulár na stránku. Pri registrácii by som chcel aby sa vyplňovali políčka : Meno, Priezvisko, E-mail, Heslo, Heslo znovu, a ak by sa ešte dalo tak nejaka kontrola ako vývajú prepísať nejaký kód napr. : D7GD84G. Ďakujem za odpoveď. Toko. PS: A bol by som rád ak by tam bolo pod prihlasovacím formulárom aj zabudnuté heslo + zapamätať si heslo.
data
Profil *
>> Práce a zakázky nebo si najdi na netu již hotový script.
Toko
Profil *
data:
Ďakujem za odpoveď ale už som si našiel hotvý script na prihlasovací formulár ale na registračný som nenašiel. A potom ešte ako to spraviť tak aby ked budem mať na stránke prihlasovací formulár tak podtým bude registrácia a aby ma to prehodilo zase do registračného formulára, a ked kliknem na zabudnuté heslo aby mohli zadať prihlasovacie meno a email a odoslať aby im mohli prisť heslo na e-mail. Ďakeujem za odpoveď. Toko.
data
Profil *
Toko:
Registrační formulář najdeš na googlu několikset scriptů... + najdeš i s registraci,loginem,zapomenutém heslem. Jinak v přihlašovacím formuláři uděláš
<a href="index.php?page=registrace">Registrace</a> - <a href="index.php?page=zapomenuteheslo">Zapomenuté heslo</a>
Toko
Profil *
Ďakujem veľmi mi to pomohlo ale nechápem prečo mi namiesto písmen s diakritikou dáva prázdny štvorec, do teraz mi to nerobilo . Ďakujem. Toko.
data
Profil *
Toko:
nastav kodování souboru a v indexu
Toko
Profil *
Vysvetlíš mi to ako to nastaviť prosim ťa& lebo neviem ako ani kde lebo som to nikdy nerobil a v robeni stránok len začínám. Ďakujem. Toko.
data
Profil *
http://www.jakpsatweb.cz/enc/charset.html
http://www.jakpsatweb.cz/cestina.html
adam33
Profil
Hey a to kde mam dat ten script ?
TheEgopat
Profil
Ahoj priatelia,

ja vás musím poprosiť o podrobnejšie vysvetlenie.
Totiž to som si poblúdil na internete googlovaním vyše 15 minút a už z jednoduchej veci mám fakt zmätok.
Ide totižto o túto záležitosť. Práve o Script Registračného Formulára.

<a href="index.php?page=registrace">Registrace</a> - <a href="index.php?page=zapomenuteheslo">Zapomenuté heslo</a>

tento tag vlastne nič nevyrieši ani na prvý pohľad. Chýbajú tam adresy na hotový server.
Moja otázka spočíva v tom -> Ako to vytvoriť.

V php. ešte nedokážem pracovať. A tvoriť takéto scripty je pre mňa zložité.
Mohol by mi niekto zaslať hotový Script na môj email ? Alebo vysvetlivku, ako na to?

Vopred veľmi ďakujem :)
Davex
Profil
Vše potřebné ke zhotovení přihlašovací skriptu je v PHP FAQ.
Venom
Profil
Ja by som sa chcel opýtať, či je možné pridať registračný a prihlasovací formulár na free webhosting.
Za odpovede ďakujem.
panther
Profil
Venom:
či je možné pridať registračný a prihlasovací formulár na free webhosting.
ano, je.
Venom
Profil
a poradíš mi ako?
panther
Profil
Venom:
stejně jako na placený hosting, je to občejný PHP script.
Venom
Profil
Ale ja som v tvorení webstránok "lajk" takže neviem ako ten php skript pridať..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0