Autor Zpráva
Anonym
Profil *
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat založil jsem si na ic.cz domenu. Už jsem na ní dal kody, ale kdyz jsem se na to ted podivál vypisuje mi antivir, že je ta stránka nebezpečná. Co mám dělat? Myslíte, že na ic jsou viry? nebo, že se mi tam někdo dostal (do FTP)?
Trejpa
Profil
Anonym:
Máte na webu virus — co s tím?
Anonym
Profil *
Trejpa
Dekuji, testoval jsem počítač dal tam novy kod. Jedná se přesně o byl.cz. MacAfee mi píše:

byl.cz

Analýza reputace webu provedená systémem McAfee TrustedSource zjistila u této stránky potencionální podezřelé chování, které by mohlo představovat bezpečnostní riziko. Buďte opatrní.

znamená to že i na mém webu mohou být viry?
Trejpa
Profil
Anonym:
Bez odkazu můžeme jen hádat.

Tipnul bych si, že tentokrát není chyba u tebe, ale u poskytovatele. Vložená informace by mohla být součásti reklamní lišty, neboť doménu byl.cz vlastní stejná firma, co ic.cz.

Zkus si tu analýzu bezpečnosti provést i na jiných subdoménách ic.cz.
AlastorM
Profil
Trejpa:
Tipnul bych si, že tentokrát není chyba u tebe, ale u poskytovatele. Vložená informace by mohla být součásti reklamní lišty, neboť doménu byl.cz vlastní stejná firma, co ic.cz.
>
Zkus si tu analýzu bezpečnosti provést i na jiných subdoménách ic.cz.

To bych netvrdil. Bylo by vhodné toto ale řešit přes podporu ic.cz a ne zde. Takhle nic nevyřeší. A samozřejmě by to chtělo i uvést o jaký jde konkrétní účet - jak píšeš, bez odkazu těžko říct. ale spíše se mu dostal do stránek nějaký skript.
Anonym
Profil *
děkuji, tady je tedy ten odkaz (není to konečná verze ani to ještě neni hotové :D ) http://kdotu.byl.cz/

Moderátor Petr ZZZ: Protože tu diskutujeme o potenciálně zavirované stránce, odstranil jsem z odkazu klikatelnost.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0