Autor Zpráva
Martin Buchta
Profil
Dobrý den, mám stránku www.metinshop.cz a za nedlouho by se měly aktualizovat hodnoty pageranku. Stránka je poměrně mladá. Chci se zeptat, co mám udělat pro zvýšení PageRanku a návštěvnosti popř. co dělám špatně. Nemyslím si, že by stránka byla nějak hrozná a nechápu, proč má tak málo návštěv. Nemám nějaké fifance které bych mohl investovat např. do reklamy, ale chci prodat odkazy na stránce, ale k tomu potřebuji vyšší PG a s PG 0 to asi nepůjde. Zkoušel jsem zařadit web do různých katalogů... ale nic nepomohlo, proto tuto aktualizaci PG nechci podcenit. Díky.

Moderátor Majkl578: Titulek „Vylepšení stránky“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
FraMeRr
Profil
Martin Buchta:
Ten web jsi dělal ty? Nebo je to stažená šablona?
ninja
Profil
Martin Buchta: Na vašich stránkách není prakticky žádný obsah (pro neregistrované), tudíž pro vyhledávače jsou velmi nezajímavé. Zkuste tedy:

1. Zpřístupnit co nejvěžší část webu i bez registrace.
2. Vložit zajímavý a unikátní obsah (články a tutorialy o hře, přehledy směnitelných produktů, atd.)
3. Získat odkazy z kvalitních webů o stejné nebo podobné hře.
4. Pokud web pojednává o hře Metin2, nemyslíte že je dobré to zmínit častěji a třeba vložit odkaz na web vlastní hry?
ludekbrno
Profil *
Martin Buchta:
Proč myslíš, že bude zanedlouho aktualizace GTPR? Ta poslední měla téměř roční pauzu. Už dávno neplatí, že se aktualizuje každých pár měsíců. Jak už bylo zmíněno, nemáš žádný zajímavý obsah pro neregistrované, takže lidi nemají důvod vytvářet sami odkazy na tvůj web, což je jediné, co by mohlo pomoci s GTPRPR. Hromady bezejmenných katalogů to nenahradí a i kdybys jich zaregistroval stovky, dostaneš se v nejlepším na GTPR 3, který těžko zaujme někoho k nákupu odkazů.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0