Autor Zpráva
Karel1
Profil
Lidi, mám nový internetový obchod, který jsem udělal jen pro zábavu a potřeboval bych tam denně tak 1000 návštěv. Můžete mi poradit, jak se to dá udělat bez placení drsnejch poplatků za registrace a reklamy. Kačky stejně nemám. Díky
Dero
Profil
Pro zábavu? V tom případě nevím, kdo by tam chodil. Vlastně nerozumím, o co Ti vlastně jde. Rozveď to trochu.
Petra
Profil
No a co do toho nějaký kačky vrazit za účelem aby se jich jednou vrátilo třeba i víc :-)
Karel1
Profil
No, pro zábavu to bylo ze začátku. Teď už to dost žeru, ale peněz jsem vrazil do seznam.cz a centrum.cz hafo a výsledek nic moc.
Martin Kuželka
Profil
To se těžko radí, když nevíme, jak ten tvůj eshop vypadá, co prodává a jak je udělaný...
Leo
Profil
"Lidi, mám nový internetový obchod, který jsem udělal jen pro zábavu a potřeboval bych tam denně tak 1000 návštěv. Můžete mi poradit, jak se to dá udělat bez placení drsnejch poplatků za registrace a reklamy. Kačky stejně nemám. Díky"

Vy jste komik :-) Leo
mat
Profil
nechci nějak šířit své know-how, ale v zásadě by mohlo stačit vlastnit nějaký velmi dobře navštěvovaný web (nejlíp navštěvovaný cílovou skupinou, na kterou zaměřuješ svůj eshop) a ten pak se shopem prolinkovat.

A k těm kačkám - bez kaček to opravdu nejde, minimálně nějaký základní placený zápis do centra a seznamu to chce, pak google adwords, možná i něco českého (etarget apod.)

Ale nejdůležitější je asi opravdu vycházet zákazníkům co nejvíc vstříc - cenou, komunikací a seriozností... pak ti návštěvnost bude růst sama...

bože, jsem jak rádio (pro Martina Kuželku: dnes opět chile...:)
Petra
Profil
Karel1: Tak to ta otázka možná měla padnout před tím, než se ty peníze utratily takovým pravděpodobně ne zcela efektivním způsobem :-)
rada_losik
Profil
Jako ono to jde postupně moje stránky měli 0 návštěvnost když začínaly a těd mají nějakých 20 návštěv denně (vím že se tím nedá chlubit). Ale nechal bych to měsíc v klidu podíval se co na to říkají vyhledávače a snažil se to doladit. A pak bych to dával do toho investoval jinak vás čeká krach:-)
Richi
Profil
To je vážne vtipálek, nemá prachy a chce provozovat eshop :-)))
Hod sem odkaz at můžu před tebou varovat na svém webu http://www.onlineobchody.com/zpravodaj/ potencionální zájemce :-)
Anonymní
Profil *
Já se nějak nechci hádat, ale já mám tušení, že se snad ani nejdná o e-shop, ale někdo tady prostě chce zjistit, jak se dá uměle zvýšit návštěvnost stránek (třeba kvůli reklamním banerum apod.) Ale tohle je jenom můj názor, třeba to tak ve skutečnosti není.........
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0