Autor Zpráva
Sayel
Profil *
Tak jsem si udělal stránky aby byly validní, chtěl jsem si na ně dát i odkaz na referer určitě ten obrázek všichni znáte, ale jak mám odstranit tu vrstvu z kódu kterou mi validátor vygeneroval?
Timy
Profil
Sayel
jak mám odstranit tu vrstvu z kódu kterou mi validátor vygeneroval? -- tuhle pasáž jsem nějak nepochopil
Sayel
Profil *
No, projel jsem svoje stránky validátorem a ten mi řekl že jsou OK a dal mi kód který si mám vložit do stránek, jenže když si ten kód vložím do stránek tak se okolo něj vytvoří taková nepříjemná vrstva a já nevím jak ji odstranit.
Timy
Profil
jako okolo toho obrázku? Tak dej do css:
a img {border:none;}
peta
Profil *
Sayel
bez stranky ani kure nehrabe :) tenhle efekt muze vzniknout asi v 10 pripadech, popsat ti je vsechny nebo das stranku?
Mistr
Profil
Nebo přímým zápisem k obrázku border="0", ovšem Timym navrhovaný způsob bych preferoval, i když u tohoto obrázku by efekt obou variant byl stejný.
Chamurappi
Profil
Nádherné téma. Konsorcium by mělo dávat ke svému kódu i návod, jak zrušit okraj kolem obrázku.

Reaguji na petu:
Proč se ptáš, když mu stejně ve všech deseti případech odpovíš dvěma odkazy: jeden bude mířit na tvoji univerzální superstránku a druhý na JPW :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0