Autor Zpráva
Lipoo
Profil
Dobry den

Predem rikam ze nejsem zadny novacek ale o tuhle problematiku jsem se nikdy nezajimal proto kdyz neco napisu spatne budu rad kdyz na to upozornite.

Delam neziskový projekt a tak jsem si zalozil stranky presne subdomenu na sixserve.com jenom ze nastal problem chtel jsem si udelat ssl certifikat dale jen ssl ten sice na subdomenu jde ale jen v pripade ze vlastnim hlavni domenu a to je sixserve.com

ssl certifikat jsem si chtel udelat zdarma na startssl.com

Taky me napadlo ze bych si mohl zdarma udelat domenu .tk a diky ni pak udelat ssl jenom ze domena .tk je vlastne podvod kdyz uz domenu udelate tak vas zanedlouho odpoji a na stranky daji svoji reklamu

Nekde jsem cetl ze jeste existuji free domeny ale bouzel jsem zadne jine nenasel

Popravde by me nevadilo ani ze certifikat nebude podepsany pokud vim musel by se potvrzovat jako vijimka v prohlizeci a to by me nevadilo

sixserve.com pouziva cpanel zatim jsem delal jenom jednou ssl a ani nevim jak udelat nepodepsany
Joker
Profil
Lipoo:
A jak tedy vlastně zní dotaz?

Nekde jsem cetl ze jeste existuji free domeny ale bouzel jsem zadne jine nenasel
K tomu poznámka: Doména .cz stojí za rok 140Kč, od února 125Kč, to je fakt takový problém?
Nejvtipnější je, že když se u takových snah ušetřit pár korun pak přepočítá kolik se tím ušetřilo na čas který na to byl potřeba, často vyjde hodinová mzda, za kterou by ani ukrajinský dělník nevstal z postele.
Lipoo
Profil
Tady nejde o penize i kdyby to stalo 1 tak si to nebudu kupovat jasne jsem napsal muj problem kdybych si chtel koupit domenu nepsal bych jsem ale vidim ze se nasel nekdo kdo to nepochopil a musi se mu to napsat
Davex
Profil
Lipoo:
vidim ze se nasel nekdo kdo to nepochopil a musi se mu to napsat
Také jsem nepochopil na co se ptáš. Nadpis tématu je nedostatečný a tvůj dotaz neobsahuje ani jednu otázku.
quinux
Profil
Lipoo:
Tady nejde o penize i kdyby to stalo 1 tak si to nebudu kupovat jasne jsem napsal muj problem kdybych si chtel koupit domenu nepsal bych jsem ale vidim ze se nasel nekdo kdo to nepochopil a musi se mu to napsat
o peníze jde vždycky, pokud si dokážeš spočítat kolik stojí hodina tvého času, tak zjistíš, že investice do domény tě vyjde možná i několikanásobně levněji než snaha vyřešit tenhle problém ;)

ale teď k dotazu:
v prvé řadě by jsi měl zjisti zdali to ten freehosting vůbec umožňuje. Na jejich webu jsem žádný popis parametrů toho hostingu nenašel a nenašel jsem ani nic ve fórech (i když jsem tomu hledání moc nedal). každopádně si myslím, že na freehostingu SSL nerozjedeš.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0