Autor Zpráva
Miuska
Profil
Ahoj,
potřebovala bych poradit. Snažím se zaheslovat jednu stránku pomocí php. Pročetla jsem spoustu diskuzí a článků, ale nikde jsem se nedočetlo to, jak to zprovoznit. Ještě pro upřesnění: pokouším se udělat to, že po zadání správného hesla bych chtěla aby byl uživatel automaticky přesměrován na stránku třeba index2.html a při zadání špatného hesla aby byl odkázán na jinou. Podle různých tutorialů se mi to povedlo pouze do fáze, že je uživatel VŽDY odkázán na index2.html. Nevíte prosím někdo jak na to? Jinak ještě k tomu chci říct, že heslo by mělo být jednotný pro všechny.. s žádnýma userama se tu nezaplítám a na stránkách, který jsou "pod heslem" nemusí být již nic jako "přístup byl odepřen" :) (jinak s PhP jsem víceméně začátečnice) předem děkuju za pomoc :)
Joker
Profil
Miuska:
Podle různých tutorialů se mi to povedlo pouze do fáze, že je uživatel VŽDY odkázán na index2.html.
Tak stačí přidat IF blok, který podle toho, jestli bylo heslo správné nebo špatné, přesměruje na správnou adresu?

Mimochodem, jen taková poznámka: Nemá to náhodou fungovat tak, že ten skript jen ověří heslo a přesměruje na nějakou statickou stránku, která už nic neověřuje?
Protože tohle zabezpečení nefunguje, resp. pak stačí zadat přímo adresu té statické stránky.
martin1312
Profil
mozes pouzit toto Přihlášení ze souboru

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0