Autor Zpráva
roboti006
Profil *
Ahoj. Už jsem se dokopal ke snaze přemístit obsahové stránky do zvláštní složky, ale nějak mi to include nechce vzít... Zatím jsem to zkoušel jen s includováním jednoho souboru s nulovým výsledkem.

Jen tak ze srandy jsem umístil soubor ad.php do složky /test/ v hlavním adresáři webu a z hlavního souboru (domos.php) jsem se to snažil includovat různými způsoby
include('/test/ad.php');
include('./test/ad.php');
include('../test/ad.php');
include('/test/''ad.''php');

Víte někdo jak na to? Prohledal jsem skoro celý internet a nenašel jsem nic pro mně funkčního (jsem sice na Webzdarma ale myslím že to na to efekt moc mít nebude)
jenikkozak
Pokud je soubor, do kterého chceš data vkládat, také v hlavním adresáři, pak relativní adresa by měla být:
include('test/ad.php'); //nebo
include('./test/ad.php');
roboti006
Profil *
Ano, cesta je zadána asi správně ale při zkoušení online se nezobrazí nic.
Zkoušel jsem to takto:
$adfld = "/test/";
    $adfile = "ad.php";
    $adway = $adfld . $adfile;
include($adway);
Taky nefunguje ikdyž jsem to jednou dostal doporučené
panther
roboti006:
v includu nelze adresovat od rootu webu, tedy s počátečním lomítkem.
roboti006
Profil *
Nevím... asi má PHP na mně alergii vůbec to nefunguje
Davex
roboti006:
Mělo by to fungovat podle jenikakozaka. Zkontroluj správný název souboru. Pokud to stále nebude fungovat, tak slož celou cestu k aktuálnímu skriptu a relativní cestu k vloženému skriptu:

include(__DIR__ . '/test/ad.php'); // PHP 5.3+
include(dirname(__FILE__) . '/test/ad.php'); // PHP 5.2-

Případně si ulož do konstanty cestu ke kořenové složce webu a tu pak všude používej.
roboti006
Profil *
Opravdu ani jedno ani druhé nefungují... asi to nechám ve stejném adresáři...
Davex
roboti006:
A co je v tom souboru test/ad.php? Zobrazí se něco, když ho spustíš samostatně - http://www.example.com/test/ad.php?
roboti006
Profil *
Wow, opravdu, mám u webzdarma nastavený soubor v hlavním adresáři a nedošlo mi že se tam reklama vkládá až na serveru,
a že se vkládá jen do ad.php v mateřském adresáři omlouvám se za to a děkuji za nakopnutí ;)

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: