Autor Zpráva
polly.90
Profil
Dobrý den,
mám takový triviální problém, který mě už celkem rozčiluje. Na stránce http://www.nickelbackfans.cz/Diskografie.html mám číslovaný seznam. Bohužel je mi z neznámého důvodu nesmyslně odsazený vlevo. Asi by nebyl zas tak velký problém posunout ho doprava nějak prasácky, ale nerad napravuji chyby, aniž znám jejich příčiny, tak kdyby mi někdo dokázal poradit proč to tak je, byl bych mu vděčný. Adresa na css je http://www.nickelbackfans.cz/styly.css. Díky moc :-)
Miloš
Profil
Čísla vlevo jsou pouze v Opeře. Firefox i Explorer 8 je ukazují tam, kde bys je chtěl mít. V takovém případě bych to viděl na bug Opery, která čísla seznamu zřejmě nepovažuje za řádkový obsah bloku OL, a proto je zobrazí vlevo, podobně jako by tam zobrazila border.
Jakmile doplníš seznamu OL levý margin (o šířce obrázku, tedy 300px), Opera to opraví, Firefox a Explorer se nezmění.
Ještě drobnost – stránku máš v quirku, takže Explorer má čísla nalepená na obrázek, což opravíš vhodným !DOCTYPE, například 4.01 transitional s URL.
polly.90
Profil
Páni, tak tohle by mne nenapadlo... Já tam zkoušel dát ten margin, ale zkoušel jsem to jen na 30 px, a když jsem viděl, že se to ani nehlo, tak jsem si říkal, že tím to asi nepůjde. Takže díky a VYŘEŠENO :-)
polly.90
Profil
Jo ještě mě napadlo - byl jsem tak nadšený tím, že jsi mi to vyřešil, že už jsem se tě zapomněl zeptat, co je to ten quirk... Ten řádek s DOCTYPE jsem bral někde z těchto stránek, tak jsem myslel, že to je ok..
Str4wberry
Profil
Viz Módy prohlížečů

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0