Autor Zpráva
!NST4N!!K
Profil *
Ahoj,
Chtěl bych se zeptat zda-li jde nějak udělat nějaký plugin nebo nějaký script na virtuální peníze. A potom třeba po kliknutí na určitej odkaz by se ty virtuální peníze odečetli. Třeba kliknou na odkaz od mích stránek například na seznam.cz a odečte se jim třeba 5 money. Jinak nemám žádný redakční systém čisté CSS HTML PHP. Předem díky za odpovědi.

S pozdravem !NST4N!!K.
Sir Tom
Profil
!NST4N!!K:
Také ahoj,
ano jde - ale budeš potřebovat znát i databázi (MySQL).
!NST4N!!K
Profil *
A jak nato? :) Nebo nevím nějakej kód nebo nevím. Fakt nevím jak by to mělo vypadat nebo tak něco :)
Radek9
Profil
!NST4N!!K:
Od toho tu je sekce Práce a zakázky.
Sir Tom
Profil
!NST4N!!K:
Kód ti nikdo tvořit nebude. To se dělá v sekci Práce a zakázky. Nenapsal si ani, jak tvůj dosavadní systém funguje, čili velmi těžko (skoro vůbec) ti půjde poradit. Ale princip je takový:

Každý uživatel má v databázi na webu svůj účet, kde má aktuální svůj zůstatek. Jakmile provede nějakou činnost, tak se od tohoto zůstatku něco odečte a uloží se na původní místo výsledek.
!NST4N!!K
Profil *
No já nechci vytvořit kód :) Já chci jenom vědět jestly se to dělá v PHP javasciptu nebo já fakt nwm :) Je my jasné že budu potřebovat databázi a Mysql ale jestly je nějakej script nebo fakt nwm :)
najs
Profil *
čomu nerozumieš?nauč sa mysql a pochopíš..
Someone
Profil
Všiml jsem si, že rád používáš slůvko "nevim/nwm". Jde o to, že s tímto přístupem se nikam nedostaneš. Zaznělo to tu i víckrát, ale mile rád to zopakuji. K této tvorbě budeš potřebovat práci s databází (MySQL) tudíž i PHP.

!NST4N!!K:
je nějakej script
Nějaký script? Jednoduše... Nejdříve se nauč pracovat z databází a PHP a poté si jen vytáhneš aktuální zůstatek peněz pro daný účet a podle potřeby použiješ znaménko + a nebo znaménko - .. Jen to chce, aby sis něco přečetl a pak se ptal.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0