Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Myslíte že se 14-letý kluk naučí dělat školní web.
Anonymní
Profil *
Pořebuje to změnu. http://www.zsmysl.zlinedu.cz/
Timy
Profil
pokud ten kluk bude šikovný a bude se chtít učit a bude ho to bavit tak jo:-)
Anonymní
Profil *
Timy zkus se podívat na stránku : http://www.zsmysl.zlinedu.cz/ .A ohodnoť to dikec
Anonymní
Profil *
Myslim že to docela jde!! Ale ten Java aplet jdi nenaprogramoval ty, že jo?? Ten jsi někde stáhnul!
Anonymní
Profil *
Nevím já to nespravuji. Ale zeptám se.
Timy
Profil
Anonymní & Anonymní
no to je super když se spolu baví dva anonymní.

První Anonymní aneb autor dotazu
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=38 11 cituji z pravidel:
vkládejte (pokud možno) odkazy na své vlastní výtvory – uvědomte si, že by se třeba autorovi stránek nemuselo líbit, že za něj dáváte jeho práci k hodnocení
Anonymní
Profil *
Normálně ve frontpage.
Hanz
Profil
Anonymní
Ve frontpage naučíš dělat stránky i cvičenou opici tak proč né 14-ti letého kluka?
pashkokanhimbizila
Profil *
zalezi na IQ dotycneho kluka. nad 70 by to mohlo jit =), kdyz to bude ve Frontpage. tady se o to pokousi jedna 14 leta holka s Notepadem =)))
xarox
Profil
No já jsem s HTML začal ve 14 letech a jde se to velmi snadno naučit. Teď je mi 17 a podívej se jaký už dělám weby www.masozravrostliny.com http://mgs3.bonusweb.cz www.ppplitomerice.wz.cz
Mistr
Profil
xarox
www.ppplitomerice.wz.cz
Nedal jsi to k hodnocení, tak to hodnotit nebudu, ale přesto bych k těmto stránkám měl několik poznámek.
HSilent
Profil *
Moje odpoveď zní - Jasně! Já začal zhruba před rokem(teĎ mi je 15) a už zhruba dva měsíce laškuju s PHP a SQL). Ale nedoporučuju editory. Nejlepší máš texové editoru typu PSPad se zvýrazněnou sintaxí a pro HTML to tam má celkem hodně užitečných šablon na tagy a rozhodně se v PSP neučíš HTML mnohem rychleji...
Cirdan
Profil *
OT
[/b][b]HSilent budis ti odpsuten tvuj vek.... ale sintax sa pise s Y .. uz som to tu videl napisane niekolkokrat v tomto style a vzdy sa mi z toho jezia chlupy--- :-)
peta
Profil *
Anonymní
Proc by to nezvladl? Nic na tom neni.
Mas jakpsatweb.cz, mas tvorba-webu.cz atd...
Kdyz budes v koncich, muzes se zeptat...
Otazka je, jak dlouho budes jeste na te zakladce, pak prijdou jine starosti a web zchatra :)

Predevsim je dulezite zacit spravne
- psat web v textovem editoru, muj oblibeny je Far (www.rar.cz - FAR) nebo CSE validator (www.htmlvalidator.com)
- umet to poslat pres FTP, k tomu take pouzivam far
- umet si zkontrolovat chyby (CSE validator), validator na w3c.org , validator ve Firefoxu (plugin)
- a hlavne, kdyz tvoris, tak vhledove nejlepe pro Firefox a az pak pro Explorer, obvykle je pak jednodussi najit chybu.
- mno a pise se HTML, dokrasluje se to pres CSS (obrazek na pozadi, barvicky, velikost pisma...)
peta
Profil *
Anonymní
Proc by to nezvladl? Nic na tom neni.
Mas jakpsatweb.cz, mas tvorba-webu.cz atd...
Kdyz budes v koncich, muzes se zeptat...
Otazka je, jak dlouho budes jeste na te zakladce, pak prijdou jine starosti a web zchatra :)

Predevsim je dulezite zacit spravne
- psat web v textovem editoru, muj oblibeny je Far (www.rar.cz - FAR) nebo CSE validator (www.htmlvalidator.com)
- umet to poslat pres FTP, k tomu take pouzivam far
- umet si zkontrolovat chyby (CSE validator), validator na w3c.org , validator ve Firefoxu (plugin)
- a hlavne, kdyz tvoris, tak vhledove nejlepe pro Firefox a az pak pro Explorer, obvykle je pak jednodussi najit chybu.
- mno a pise se HTML, dokrasluje se to pres CSS (obrazek na pozadi, barvicky, velikost pisma...)
peta
Profil *
sory, kdyz mi na jeho webu zkolaboval firefox a nez jsem jej zavrel, tak sem vubec nevedel, zda to poslal do fora nebo ne
peta
Profil *
pashkokanhimbizila na notepad zapomen, zkus www.htmlvalidator.com/lite/
tam je to aspon barevne odliseno a nektere veci se delaji pohodlne
Lama
Profil *
Myslíte že se 14-letý kluk naučí dělat školní web.

Myslím, že weby dělají i mnohem mladší (a někteří i mnohem lépe, než zde citované weby).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0