Autor Zpráva
Filip Č
Profil
Jde nějak udělat v javascriptu aby se po prejeti mysi po objektu prohodila pozice s jinym objektem? treba text s obrazkem?
Str4wberry
Profil
Ano.
Filip Č
Profil
A jak prosím? nemůžu to nikde najít, příklad poprosím, případně odkaz kde se to dočtu, děkuju :)....
Filip Č
Profil
Kdyby ste kdokoli vedel kde najdu zpusob jak to udelat
, ztraťte minutku a hoďte mi sem odkaz, děkuju
_es
Profil
Filip Č:
hoďte mi sem odkaz
Myslíš, že na všetko, čo ťa napadne, existuje nejaký odkaz?

Sa nauč HTML, CSS a JS. Záleží aj na tom, čo má byť to „prehodenie pozície“. Podľa toho bude aj riešenie. Alebo to daj do sekcie Práce a zakázky a snáď ti to niekto, keď mu doplníš potrebné informácie, spraví.
Filip Č
Profil
Jistě že existuje :D
Someone
Profil
Filip Č:
Jistě že existuje :D
Když už u toho budete, prosím o nějaký odkaz na web, který popisuje jak udělat web, který nikdo nemá, a který mi bude vydělávat miliony, děkuji.
Filip Č
Profil
hm takze vidím že se tu tentokrát pomoci nedočkám..
Someone
Profil
Filip Č:
hm takze vidím že se tu tentokrát pomoci nedočkám..
Prostuduj javascript a událost onmouseover... Je několik možností jak to udělat.
_es
Profil
Filip Č:
hm takze vidím že se tu tentokrát pomoci nedočkám..
Možno preto, že nie je jasné, čo by tá pomoc mala byť, keď sú informácie v otázke príliš vágne - napríklad - čo sú tie objekty a ako je určená ich pozícia.
Filip Č
Profil
tak position:relative, vsechno v marginu: 0px auto, obaleny v divu, a jde o odkaz a obrazek.. určitě tam budu chtít nějaký odsazení z leva a vrchu
_es:
pujde to s timhle?

Someone:
Prostuduj javascript a událost onmouseover..
no uz sem to prohlížel, je toho tady dost, ale hledal jsem konkrétně tohle, a nenašel, vlastně celý javascript zatím nepotřebuju..
Pop
Profil *
Nemám rád "chytré" odpovědi. Máte na mysli něco jako máš kupříkladu seznam.cz na hlavní stránce?
Snad by pomohli tyto 2 odkazy
http://peter-mlich.wz.cz/web/js/prjpw/dragdrop.html
http://programovani.blog.zive.cz/2009/07/javascript-pohyb-objektem-mysi-bez-pouziti-frameworku/

Popřípadě se toho dá na googlu najít hodně pod "js drag & drop"
Someone
Profil
Filip Č:
Jde nějak udělat v javascriptu aby se po prejeti mysi po objektu prohodila pozice
Tím prohozením myslíte toto?
Filip Č
Profil
Uplně přesně úplně konkrétně toto :D díky moc, jestli by jste mohl ten odkaz zachovat, pročtu si ten zdrojovej kód a udělám to podle toho, Díky moc < Someone> i ostatním...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0