Autor Zpráva
ddoommiinnii
Profil
Zdravím,

jsem v začátcích a mám hotové menu, a to takto:


<!--[START-QM0]--><ul id="qm0" class="qmmc" style="width:826px;">

    <li><a href="javascript:void(0);" style="text-align:left;"><span style="font-weight: bold;">UVOD</span></a></li>
    <li><a class="qmparent" href="javascript:void(0);"><span style="font-weight: bold;">TYM</span></a>

        <ul>
        <li><a href="javascript:void(0);">TYM WEBU</a></li>
        </ul></li>

    <li><a class="qmparent" href="javascript:void(0);"><span style="font-weight: bold;">NAVODY</span></a>

        <ul>
        <li><a href="javascript:void(0);">JAK NA V. I. P.</a></li>
        <li><a href="javascript:void(0);">JAK SE PRIPOJIT</a></li>
        </ul></li>

    <li><a href="javascript:void(0);"><span style="font-weight: bold;">NOVINKY</span></a></li>
    <li><a href="javascript:void(0);"><span style="font-weight: bold;">SOUTEZE</span></a></li>
    <li><a class="qmparent" href="javascript:void(0);"><span style="font-weight: bold;">HRY</span></a>

        <ul>
        <li><a href="javascript:void(0);">MINECRAFT</a></li>
        <li><a href="javascript:void(0);">CALL OF DUTY 4</a></li>
        <li><a href="javascript:void(0);">COUNTER STRIKE</a></li>
        <li><a href="javascript:void(0);">TEAM FORTRESS 2</a></li>
        <li><a href="javascript:void(0);">BATTLEFIELD 3</a></li>
        </ul></li>

    <li><a href="javascript:void(0);"><span style="font-weight: bold;">V. I. P.</span></a></li>
    <li><a href="javascript:void(0);"><span style="font-weight: bold;">SERVERY</span></a></li>
    <li><a class="qmparent" href="javascript:void(0);">FORUM</a>

        <ul>
        <li><a href="javascript:void(0);">DISKUZNI</a></li>
        <li><a href="javascript:void(0);">PORADNA</a></li>
        </ul></li>

</ul>

<!-- Create Menu Settings: (Menu ID, Is Vertical, Show Timer, Hide Timer, On Click (options: 'all' * 'all-always-open' * 'main' * 'lev2'), Right to Left, Horizontal Subs, Flush Left, Flush Top) -->
<script type="text/javascript">qm_create(0,false,200,500,'hover',false,false,false,false);</script><!--[END-QM0]-->


Používám na to program: Visual CSS QuickMenu

Chci se zeptat, jak tam vložit klikatelný odkaz ke každému políčku v tomto menu.
Je to pro mě velice důležité.


Předem díky za odpovědi, které mi pomohou. ;)
panther
Profil
ddoommiinnii:
přečti si něco o odkazech a jejich atributech.
ddoommiinnii
Profil
To mám, to je v pohodě. Možná jsem otázku položil asi špatně. Takže ještě jednou nebo spíše podrobněji. :)

Nevím přesně kam odkaz vložit do tohoto vytvořeného menu, aby se mi pak následně po kliknutí otevřelo nové okno. Potřeboval bych tedy pomoci od vás, vysvětlením nějakého vymyšleného odkazu vloženého ke každému políčku v mém menu.
panther
Profil
ddoommiinnii:
To mám, to je v pohodě
nemáš, tvoje odkazy nikam neodkazují. Tedy aspoň ne tam, kam ty chceš (projdi si pořádně odkaz, který jsem ti přiložil výše).

aby se mi pak následně po kliknutí otevřelo nové okno.
do nového okna/záložky otevírá target=_blank
ddoommiinnii
Profil
Jak mám, dám příklad:

<ul>
<li><a href="javascript:void(0);">JAK NA V. I. P.</a></li>
<li><a href="javascript:void(0);">JAK SE PRIPOJIT</a></li>
</ul></li>

Tak chci udělat z těch "JAK NA V. I. P." a "JAK SE PRIPOJIT" ten klikatelný odkaz, aby mě to otevřelo nový list mé stránky, který už budu mít předpřipravený pod názvem třebas druhylist.html

A ten tam pak vložím jak? Toto třebas kam vložím? <a href="druhylist.html">(a zde dám to "JAK NA V. I. P., které pak nahradím za to předchozí?)</a>

<ul>
<li><a href="javascript:void(0);">JAK NA V. I. P.</a></li>
<li><a href="javascript:void(0);">JAK SE PRIPOJIT</a></li>
</ul></li>
ddoommiinnii
Profil
Mám to udělat takto třebas?


<ul>
<li><a href="javascript:void(0);"><a href="druhylist.html">JAK NA V. I. P.</a></li>
<li><a href="javascript:void(0);"><a href="tretilist.html">JAK SE PRIPOJIT</a></li>
</ul></li>

Protože jinak vážně nevím co s tím?!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0