Autor Zpráva
Frozen
Profil
Zdravím,
rád bych se zeptal jestli jste se setkal někdo s tím, že se vám občas nenačte div. Je to v rámci strany.... Pokud se mi to stane a dám refresh je vše v pořádku, ale prostě tato chyba mě vcelku dost vadí. protože se mi to stává u divu který tvoří postranní blok a styly mam v css nastavený pro seznamy, obrázky atd... vše závislé na tomto prvku(divu). Jedině mě napadlo zkusit tam přidat ještě jeden který by v případě nenačtení tohoto zajistil správné zobrazení.... ale přijde mi to jako prasárna...
_es
Profil
Frozen:
občas nenačte div
Čo znamená „nenačítaný div“? Element <div> sa nenačítava extra ako napríklad obrázok, ale je súčasťou HTML kódu, tak ti asi ťažko niekto poradí, keď nevie, čo má byť ten načítaný či nenačítaný div.
Frozen
Profil
Občas nenačte div, jsem myslel tím, že občas se nenačte do html kódu, ani přes konzoli chromu jej nevidím a bohužel to nedělá jen ve chromu, ale i třeba ve FF.
Už jsem zkoušel i kraviny jako nevypisovat ho phpckem ale dát jej čistě v html, původně jsem měl celý blok pravé strany v includovaném souboru, tak jsem jej pak zkusil hodit i do indexu... ale prostě bohužel už nevím, nevím zda na to můžou mít vliv komprese....
_es
Profil
Frozen:
zkoušel i kraviny jako nevypisovat ho phpckem
No tak máš nejaké problémy s PHP skriptom, aké ti asi, z dodaných informácii, nikto neporadí.

nevypisovat ho phpckem ale dát jej čistě v html
Čo asi pomohlo, či nie?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Frozena:
bohužel to nedělá jen ve chromu, ale i třeba ve FF
Co ostatní prohlížeče? Když si necháváš živou ukázku pro sebe, je obtížné jednoznačně určit, v čem děláš chybu.
Frozen
Profil
Hm už jsem na to přišel... zapomněl jsem stripnout tagy u výpisu charakteristiky, která je zadaná přes FCKeditor pak to ukončilo prvky.
Facku bych si dal
_es
Profil
Frozen:
Máš tam aj nejaký bordel v JS, napríklad jQuery načítavaš dva krát.
Frozen
Profil
_es:
Dík za postřeh, úplně jsem to zapomněl vyndat když jsem přidával nový prvek.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0