Autor Zpráva
Pepa7777
Profil
Mám takovej dost amatérskej dotaz, v pc mám udělaný stránky v html, snažím se je dostat na sweb.cz. Napište nějákej podrobnej návod pro blbí :). V nastavení jsem dal " Vytvořit index stránek", ve správci souborů, mě to vytvořilo index.php, dal jsem editaci, smazal obsah a zkopíroval zdrovový kód ze svého indexu.html na mých stránkách co mám uloženy v pc, pak jsem nahrál zbývající soubory z mého pc. Po kliknutí na výslednou stránku se neobjevují fotky, nebere to háčky, ani čárky nad písmeny, nefungují odkazy typu zpět na hlavní stráknu apod,...
Budu vděčnej za nějákej stručnej návod jak to mám udělat, aby to šlapalo jak má. Díky
margin
Profil *
Pepa7777:
nějákej stručnej návod jak to mám udělat, aby to šlapalo jak má
O stručném návodu nevím.
Koukni na www.jpw.cz, hlavně na témata o odkazech, jménech souborů, lomítkách a o kódování národních znaků.

Odkazy v HTML
Soubory na webu
Lomítka a tečky v adresách souborů
URL
Proč nefungují obrázky
Čeština / cestina
peta
Profil
Pepa7777: Mas odkaz na stranku?
* Hacky carky je asi problem php, prikaz header(). Php ti posila jine kodovani a prohlizec mu dava prednost pred meta tagem.
* Odkazy - nevim, nevidel jsem zdrojovy kod odkazu. Pravdepodobne zadavas nespravnou adresu odkazu. Tva adresa na uvodni stranku je napr sweb.cz/Pepa7777/index.php nebo index.php. Pravdepodobne tam mas neexistujici adresu c:\neco\neco.index.html. Na swebu neni windows.
* Obrazky - totez

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0