Autor Zpráva
marvisher
Profil *
na stránce marv.maweb.eu se při "fullscreenovém" prohlížení zdá se zobrazuje vše normálně. Po zmenšení okna prohlížeče mi do body skočí objekty z pravého a levého pole (obrázky a anketa) Poraďte prosím jak je fixnu na místo, aby se při změně "rozlišení" objekty neposunuli doprostřed stránky. Mám něco implementovat do global.css? jsem zmatenej, dík moc za odpověď :)
Martin02
Profil
marvisher:
Mě se tedy ve chromu zobrazuje všechno správně. Zkus sem dát screeny.
marvisher
Profil *
už sem to vyřešil, omlouvám se, topic můžete locknout. Nyní mám postraní panely na "absolute" předtím sem je měl jako "fixed" tedy zafixované ke scroll baru a když se scrollovalo, objekty se skrollovali taktéž. Teď se sice nehejbají když se scrolluje, ale nedělají problémy na stránce :) cením si ale odpovědi, dík moc
pavuk
Profil
marvisher:„už jsem to vyřešil,...

Nevyřešil. Při současný úpravě je viditelnej pouze pravej div kterej má position:absolute a podle toho se taky chová: pokud zmenšíš okno prohlížeče je přesně tam kam jsi ho umístil, takže top: 55px; right: 20px a tím pádem překryje vlastní obsah webu pokud okno zmenšíš třeba na 1024x768. A problém s :fixed je že omezujícím prvkem je okno prohlížeče, a ne div ve kterým je pozicovanej prvek

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0