Autor Zpráva
Dáša
Profil *
jak mam udelat web nechapu to!!
Dero
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/
Šlaha
Profil
A jestli tohle nechápeš, pak to raději vůbec nedělej
Radek Hrabůvka
Profil
Pro začátek si přečti Jak si udělat stránkuu a další články na úvodní stránce pod kapitolou Základní kurz. Doporučil bych pro začátek editor editor NVU, je zadarmo ke stažení ke stažení. Pokud si troufneš přímo na psaní zdrojového kódu, doporučil bych PSPad, je také zadarmo ke stažení. A jak něco nebudeš chápat, zkus to napřed najít na JPW, a pokud ani to nepomůže, tak se zeptej, na to tady ta diskuse je.
peta
Profil *
Dáša
1. nejdriv treba napsat html kod (nebo nouzovka, Word - ulozit jako HTM)
2. pak je treba zridit ucet na inetu, treba u wz.cz (volny.cz, seznam.cz, ... libim.cz)
3. Pak na tento ucet nahrajes www stranku

Jestli chces, muzu ti takovou demostranku udelat, ale nevim, zda budes schopna ji zmenit.
S uctem a nahranim muzu pomoct, tam takovy problem nehrozi.
Kacheek
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/archiv/zacatky-soubor.html jestli nepomuze tohle, tak se zkus nekoho v tvem okoli zeptat....jinak newim...
peta
Profil *
Kacheek
Toz to ja bych vedel o reseni, kdyz uz ptat :)
xchat.cz
xko.cz
libimseti.cz (chat)
icq
a podobne... :)
po 19:00 se tam jiste nekdo najde, kdo ti poradi, pomuze primo z nej mesta, okoli
Anonymní
Profil *
Prosím vůbec jsem nepochopil to PHP umim udělat stránky v HTML aler to PHP vůbec nechápu mám vše co potřebuju ale prostě tomu nerozumim!!!!!!!! Pls pomocte mi napište mi na email Tujit@seznam.cz
Anonymní
Profil *
Jo a to jsem ještě já asi jsem to přehlíd ale stáhnul jsem si script a chce to po mě jméno uživ. do databáze a heslo a cestu k MySQL a nevim co to po mě chce a kde to MySQL najdu mám ho stáhnutý ale jakou cestu a kam mám nahrát všechny ty soubory??
Anonymní
Profil *
Můj EMAIL Tujit@seznam.cz ddddííííkkkk moc lidi
djlj
Profil
Anonymní
Nikdo ti psát na mail nebude. Prostě si o tom něco nastuduj a rozhodně nečekej, že to budeš hned umět, chce to trpělivost, a jak se říká, tak ta přináší růže ;).
Anonymní
Profil *
No ty krávo tak to bylo opravdu poučné akorát fakt nechápu jat můžeš být tak *******!!!!! Asi když to nechápu jak si to mám studovat všichni třeba nejsou tak "inteligentní" jako ty a taky nečekám že to budu hned umět jenom nechápu co to pomě chce všechno jak dát co,jak fungujou scripty v PHP co do toho mám napsat atd....
HeWeR
Profil
Anonymní
Ehmm *zhluboka se odkašle*
pane Anonyme,
dovol abych ti připomněl, že v této diskuzi jsou na sebe lidi hodní, mírumilovní, plní lásky a spokojenosti, takže tvé "jak můžeš být tak *****" o tobě ledaco vypovídá.

Nikdo ti nebude psát na mail návod na PHP - od toho jsou knihy a jiné texty. Nikdo ti nebude psát návod na PHP ani na této diskuzi! Jdi na google, zadej "PHP pro začátečníky" a čti, uč se a hledej. Když to nechápeš, tak je logické, že to budeš studovat! Těžko budeš studovat něco co chápeš, omg.

Doufám, že pro příště se podobných příspěvků vyvaruješ.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0