Autor Zpráva
Micálečey
Profil *
Dobrý den, začal jsem se dávněji zajímat o tvorbu webu, resp mi kamarád poslal jeho DU do informatiky a já jsem si s tím začal v CSS a html hrát a dost mě to baví, takže bych si taky chtěl něco udělat.
Co se týče html nebo css tak to je fajn s tím si poradím nebo pomůže strejdá google.
Nicméně můj největší protivník je design. Jsem absolutně nekreativní člověk co v tomhle nemá představivost - když jsem něco pokoušel sesmolit tak nevím kde mám co oddělit aby to vypadlo dobře, kde přidat zaoblení a kde ne, no prostě katastrofa.
Co byste mi poradili?
Díky


Moderátor Petr ZZZ: Titulek „Kde nabrat inspiraci?“ je příliš obecný. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
panther
Profil
Micálečey:
Co byste mi poradili?
naučit se pořádně jedno a ne od všeho trochu a dohromady pořádně nic.

Nápadu a kreativitě (=talentu) se nenaučíš.
Micálečey
Profil *
No dobře, nemůžu mít ale stránku bez designu - to je blbost.
_Martin
Profil *
Ahoj :)

já měl vždy stejný problém. S tréninkem se dost zlepšuji. Zkus si najít css galerie a koukni jaké prvky jsou na referenčních webech použity. Některé prvky můžeš zkusit napodobit, také se podívej jaké barevné kombinace jsou použity a na jakékoli jiné deaily :) Hodně štěstí!

Na internetu je také spousta tutoriálů a videotutoriálů jak pracovat například s Photoshopem.
Darker
Profil
Micálečey:
Nicméně můj největší protivník je design.
Taky mám přesně tenhle problém. Vše, co jsem tu dal kdy hodnotit, po stránce designu naprosto propadlo. Osobně doporučuji najít si někoho, kdo bude design vymýšlet. Na oplátku pro něj zas můžeš dělat skripty.
A vždycky můžeš nějaký nápad obšlehnout.
panther
Profil
Micálečey:
nemůžu mít ale stránku bez designu
můžeš ale spolupracovat (a každý kvalitní kodér, programátor, ... spolupracuje) s grafikem, kterému nápady nechybí.
candiess
Profil
Micálečey:
Buď pohodě, jak tak koukám, je nás tady hodně ale vyřešil jsem to tak jak tady hoši zmiňovali :) začal jsem spolupracovat s kamarádem (grafikem) na projektu a dnes se nám vcelku daří :) určitě v okolí máš taky někoho takového, držím palce!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0