Autor Zpráva
mastrik
Profil
Vyrobil jsem v CorelDraw9 zvadlo na akci. Potřeboval bych ho na internetu zpřístupnit ostatním, jak na to. Ostatní třeba Corela nemají. Jak ho mohou prohlížet na mých stránkách a jak udělat aby se dalo ztahovat? Mě se povedlo to přetáhnout do wordu, ale bylo to šíleně veliké a stejně to nešlo prohlížet. Díky Martin
dis
Profil
Corel umí exportovat do kdečeho, jpg, gif... Stačí si vybrat.
kelvin
Profil
Pokud by export v corelu nevyhovoval, staci obycejny printscreen obrazovky a pak z toho vyriznuti pozadovaneho obrazku. Ja tak delam prevodz z corela do powerpointu a zatim si nikdo nestezoval ;).
lukysy
Profil
Ale určitě se nebudeš muset uchýlit k PrintSreenu, neboť CorelDraw ukládá do jiných formátů velmi obstojně, bez nějakých viditelných ztrát na kvalitě.
mastrik
Profil
Paráda. Díky.Jen v gifu mi to nepřevedlo dva obrázky, který jsem měl za textem. V jpg tam už byly, takže pohoda. Tím je vyřešeno i vyvěšení na netu, který už bych měl zvládnout.
Ale stejně mě zajímá jak udělat, aby se při kliknutí na odkaz objevilo okno k otevření/stažení souboru??? Martin
lukysy
Profil
mastrik Asi nijak, protože soubory, které prohlížeč umí zobrazit prostě zobrazí. Pouze neznáme typy souborů nabízí k uložení nebo otevření...
Yuhů
Profil
nejjednodušší způsob, jak něco nechat stáhnout, je asi zabalit to do zipu.

Nebo jiný dobrý způsob je napsat uživateli vedle odkazu, ať si to pravým tlačítkem stáhne.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0