Autor Zpráva
Petr Wenzel
Profil
Dobrý den,
můžete mi prosím poradit co na webu změnit abych byl ve vyhledávání na seznamu a googlu co nejvíše na slova Masáže Praha 4 případně Masáže Praha jedná se o web: www.masaze-praha4.wz.cz dříve jsem byl na seznamu 1. na slovo Masáže Praha 4 a pak zničeho nic došlo k propadu do webu jsem nezasahoval.
Amunak
Profil
Petr Wenzel:
Podívej se, co jsem ti napsal k druhému webu. Je možné, žes byl penalizován. Ta stránka má téměř nulovou informační hodnotu. Třiadvacetkrát obsahuje slovo "masáže". Dělej weby pro lidi, ne pro vyhledávače.
panther
Profil
Petr Wenzel:
„Adresa provozovny je Praha 4, Michnova 1621 celé kontaktní informace na Masáže Praha 4 kontakt
Masáže Praha 4 Ceník
Ceny masáže od 100kč celý ceník masáží na Masáže praha 4 ceník“

Dává ti tenhle text, když zapomeneš na nějaká klíčová slova, smysl? Kdyby tímto stylem byla napsána kniha, přečteš si ji?

Nebylo by lepší něco na takového?
„Adresa provozovny je Praha 4, Michnova 1621 celé kontaktní informace na stránce kontaktů.
Ceník masáží“
Ceny masáže od 100kč celý ceník masáží na Masáže praha 4 ceník - ceník máš o řádek výše, proč je tady znovu?
4you
Profil *
Proc tam mas videt navstevnost? Souhlasim Amunak :-) Slovo masaze by jsem trosku osidil a pridal trosku vic informaci. Na tvem miste by jsem i css dal do externiho souboru. Html ma 129 radku, ale to co tam je ja delam maximalne na 40. Taky by to chtelo vycentrovat.

Urcite prepis ty horni odkazy. Na seo servis je lepsi se vykaslat a ridit se zdravim rozumem. Kontakt je docela bouchaci do oci. Uvedomte si, ze nabizite masaze a tak by mela i ta stranka vyzarovat. Kdyz na ni prijdu, tak aby pohladila a vyzaovala pohodu a ne nejake prisernosti. Nerikam super design jen odlehcit stranky pro oci

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0