Autor Zpráva
Báraa
Profil *
Zdravím, potřebovala bych poradit jak nahrát animační šablonu na web. Několikrát jsem to zkoušela ale vždy mi to psalo soubor config.xml neexistuje.
Že byl nesprávně připraven ZIP archyv a je nutné ho zkomprimovat tak, aby neobsahoval nadřazený adresář ve kterém se nachází připravené soubory.
Bohužel počítačům moc nerozumím, tak se s prozbou obracím na Vás skušenější. Děkuji
Borius
Profil
Báraa:
Možná jsem nepochopil dotaz správně, ale – opravdu cheš na server nahrát ZIP archiv? Nechceš spíše daný archiv nejprve rozbalit a až poté nahrát? Zkus to ;-)
Báraa
Profil *
Borius:
To bych ráda ale jak mám daný archiv rozbalit? Ve kterém programu? Pro Vás je to prkotina protože se v tom vyznáte pro mě je to španelská vesnice. Děkuji za odpověd a trpělivost.
ReVolt
Profil
na rozbalení můžeš použít program winzip nebo winrar
margin
Profil *
ReVolt:
na rozbalení můžeš použít program winzip nebo winrar
I v čisté instalaci Windows jde rozbalit ZIP archívy, jmenují se "Komprimovaná složlka".
Programů, které umí rozbalit (nejen) ZIP archív, je spousta, třebas opensourcový 7-Zip.
ReVolt
Profil
margin:
nebo ;)
Báraa
Profil *
margin:
Sláva, tak se mi to podařilo :-)
Mám ještě jeden dotaz, všimla jsem si že na webu má někdo rezervační systém a zajímalo by mě jestli se dá takový to někde volně stáhnout? Děkuji
Odkaz: http://www.dumbopotkani.cz/

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0