Autor Zpráva
pavel krejčí
Profil *
Mám tu svou stránku www.malirnaterac.wz.cz ale pořád se mi tam zobrazuje jiná cizí stránka.Pomozte mi prosím se toho zbavit. Já tam chci mít jenom ty svoje stránky. Já jsem úolný začátečník a nevím si stím rady.Já Vám klidně naůísu heslo na tu stránku když mě toho problému zbavíte.Moc děkuji
PerToon
Profil
A nahráls svojí stránku? A nahráls ji jako index.html do hlavního adresáře?
pavel krejčí
Profil *
Nahrál jsem tam jak index.html, tak i soubor reference.html a přesto se mi tam objevuje ta cizí stránka.Tady máš heslo: milan
Podívej se prosím Tě na to. Budu Ti moc vděčný. Já se teď trápím s rámy a moc mi to nejde.Děkuji
alois
Profil
Nemyslíš tou cizí stránkou tu reklamu nahoře? jestli ano, té se nezbavíš.
pavel krejčí
Profil *
Tu reklamu nemyslím myslím ty texty jako např:Vítejte na mém webovém serveru.Oblíbené odkazy atd. Moje stránka je úplně jiná napiš mi mail a já ti pošlu všechny soubory co mám a co jsem si tam nahrával abys viděl ten rozdíl.
Timy
Profil
Pokud ten index co tam je není tvůj (i když nevím kde by se tam jinak vzal), tak ho prostě vymaž a natáhni tam ten svůj. http://www.malirnaterac.wz.cz/reference.htm tahle stránka jde v klidu
alois
Profil
Heslo: ...... Radši si ho změň na shluk nelogických znaků... A zkus stránky natáhnout znova.
pavel krejčí
Profil *
Jak jsi to spravil? TAk já ten svůj starý index vymažu a vytvořím nový a ozvu se.
alois
Profil
Ale to heslo....rozhodně žádná česká nabo anglická slova......
pavel krejčí
Profil *
Nahrál jsem tam úplně nový soubor index.html a nic se nezměnilo. co mám dělat?Ale dal jsem tam jiný soubor nemám tam ceník ale uvod.html. Nemůžu mít něco ve svým počítači co by si třeba stahoval?
Timy
Profil
pavel krejčí
A jsi si jistý, že tam nenahráváš tento index? Jinak to totiž není možné.
pavel krejčí
Profil *
Nahrávám tam index.html, který mám uložený v adresáři dokumenty a podadresáři Milan. Ale vzpomněl jsem si na to , že mi kdosi poradil abys se podíval na www.jakpsatweb.cz/publikovani.html a já jsem podle toho postupoval a od té doby mám problémy o kteých píšu. víš o tom něco?
Timy
Profil
pavel krejčí
pokud na tu stránku nahráváš index z adresáře dokumenty, tak na netu bude index z adresáře dokumenty. To je zákon logiky. Prohlédni si tu stránku (index.html) co máš v těch dokumentech. Opravdu tu není ta stránka, co je teď na netu? No a jak jsi postupoval předtím?
pavel krejčí
Profil *
Ještě mám v počítači jeden soubor index.html a ten je na:
C:\Program Files\Marvell\VCT\Doc\index.html
Nevím jestli tento soubor s tím nemá něco společného, protože když jsem na něj kliknul tak se mi zobrazila stránka firmly VTC.
Mám ten soubor smazat?
pavel krejčí
Profil *
Ten index.html vypadá normálně aspoň si myslím můžeš se podívat sám:

<html>

<head>
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">
<meta name="ProgId" content="FrontPage.Editor.Document">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
<title>Nová stránka 1</title>
</head>

<body>

</body>

</html>
Timy
Profil
pavel krejčí
Na počítači můžeš mít klidně dvacet indexů, ale na internet musíš nahrát ten správný. Nevím jak to nahráváš na server, ale musíš prostě nahrát/najít ten index v těch dokumentech (nebo který tam vlastně chceš nahrát).
pavel krejčí
Profil *
To já vím jsá jsem myslel, že to s tím nějak souvisí. taky jsem si všiml, e klyž na té cizí stránce co se mi objevuje na mojí adrese kliknu např na osobní informace tak se objeví hlášení chyba 404 soubor nebyl nalezen.
Já potřebuju tu stránku odstranit. Já už toho víc říct nemůžu. protože toho víc nevím a jsem z toho docela zoufalý.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0