Autor Zpráva
Nigtmare
Profil
Mám dotaz potřeboval bych zamknout stránku aby tam nemohli vlest neregistrovany uzivatele ale ne zac celou ... myslíte si že Forum je lepší řešení ??? jinak forum mám zprovozdnene ...

Moderátor Joker: Titulek „Jakokoliv rada pomuže“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Keeehi
Profil
Forum se "zamknuté stránce" podobá asi jako pes podobá matematické konstantě. Ani jsi nenapsal čeho to má být lepší řešení. Chtělo by to více informací.
Hando
Profil
Napiš, nebo resp. si stáhni z netu nějakou hotovou aplikaci napsanou nejčastěji v php, která se ti o to postará. Většinou si jen vložíš do stránek, které chceš zabezpečit (znepřístupnit bez znalosti buď jen hesla, nebo kombinace jméno+heslo), kousek kódu, který to obstará. Pak je otázka, jestli chceš mít třeba nějaké registrace, nebo povolovat přístup ručním přidáním uživatele (sdělením hesla)... Možností je plno a když napíšeš šikovně dotaz strýčku Googlovi, tak ti vyhodí plno řešení.
Na obyčejné stránky to bohatě stačí.
Nigtmare
Profil
Takže já forum mám vytvořený a umím se v něm pohybovat ... děkuji za odpovědi
Nigtmare
Profil
Poslední otázka znáte nejaký dobrý program který by uměl hotit celý web na ftp ??
Darker
Profil
Windows explorer. Total commander.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0