Autor Zpráva
Noplayer
Profil *
Stránka obsahuje příliš mnoho inline vložených CSS stylů, které by měly být ve zvláštním souboru.
Velikost v CSS navíc: 2.97 kB

jak to dát když to nejde přes ten kod a soubor?
mimochodec_
Profil *
CSS styly - úvod » Trojí použití CSS
Noplayer
Profil *
Externím CSS souborem

Vytvoří se soubor, který se pojmenuje třeba styly.css. V něm bude pouze tento text:

p    {color: red}

Do hlavičky html dokumentu, který chci stylem ovlivnit, musím napsat odkaz na tento soubor:

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="styly.css">

To jsem zkoušel nešlo to
mimochodec_
Profil *
Noplayer:
To jsem zkoušel nešlo to

Zvláštní. Miliónům lidí to funguje. Ukaž stránku, kde ti to nejde.
Noplayer
Profil *
no udělal jsem ten soubor a nahrál na Total Commander a pojmenoval styly.css a ten kod
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="styly.css"> jsem měl v hlavičce a nic

Možná jsem neměl správně definovanej kod stylu v externím souboru jestli můžež mi prosím nadefinovat tento kod

<td width="30" height="30" style="border-style: none; border-width: medium">&nbsp;</td>
mimochodec_
Profil *
Noplayer:
no udělal jsem ten soubor a nahrál na Total Commander a pojmenoval styly.css a ten kod

Opakuju: toto je věc, která funguje. Jestli u tebe ne, máš někde chybu. Tu lze najít velmi jednoduše, když sem dáš odkaz na onu stránku. Naopak jestli sem odkaz nedáš, tu chybu ti nenajde nikdo.
Noplayer
Profil *
a ten kod prosím nevíš jak předefinovat do externího souboru <td width="30" height="30" style="border-style: none; border-width: medium">&nbsp;</td> je to ten inline CSS styl kterých mám na stránce hodně ne?

Stačí mi předělat ten styl kodů jak má být v externím souboru definován a pak to třeba půjde.
mimochodec_
Profil *
td {
  border-style: none;
  border-width: medium;
}
Jen nevím, co si slibuješ od toho, když zadáváš okraj buňky žádný, zároveň středně silný a neurčuješ mu barvu.
Chamurappi
Reaguji na Noplayera:
Máš docela výdrž. Jeden blábol z pochybného SEOmatu tě zabaví na víc jak půl roku. Poslal bych tě nastudovat si základy na JPW, ale tam už tě poslali jiní a ničemu to nepomohlo.
Noplayer
Profil *
takže v externím souboru musím zapisovat jako CSS

Chamurappi dej mi pokoj snažím se na to přijít
mimochodec_
Profil *
Chamurappi:
Že jde o zápas se seomatem, jsem poznal. Ale myslím, že konkrétně toto (inline styl blíže neurčeného počtu td) by za nápravu stál.

Noplayer:
takže v externím souboru musím zapisovat jako CSS
Dal jsem ti syntakticky přesný zápis toho co chceš a upozornil jsem tě na jeho nedostatky. Na co se ptáš teď?
Noplayer
Profil *
kdybych dal jsem odkaz na stránku udělal by mi někdo třeba jenom půlku kodů do externího souboru CSS s inline styly?
margin
Profil *
mimochodec:
Jen nevím, co si slibuješ od toho, když zadáváš okraj buňky žádný, zároveň středně silný a neurčuješ mu barvu.
Pokud není deklarována barva orámování, tak orámování (border-color) má stejnou barvu, jako text (color). Ale chápu, že jsi zvědavý, co si Noplayer od nesmyslné kombinace stylů přeje. Často takové podivnosti vyplivne nějaký inteligentní "wýžiwíg edytor".

udělal by mi někdo třeba jenom půlku kodů do externího souboru CSS s inline styly?
Pokud dokážeš vysvětlit, co je to externí soubor s inline styly, tak se zájemci budou předbíhat, aby ti udělali obě půlky.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: