Autor Zpráva
Zdenek01
Profil
V předchozím vláknu (jmenuje se to tak?) je řeč o indexu a jeho nahrání na www. Mám podobný problém a řeším jej už měsíc a pořád bez výsledku. Mám hotové stránky (www.multiweblog.wz.cz), ve FP se mi zobrazují normálně, nahraju je na příslušnou adresu pře TC, objeví se mi tam všechny soubory, které tam patří, ale při zadání adresy se objeví, že stránku nelze zobrazit... Mám soubor index html, který je otevírací, umístěný podle abecedy ve složce a tudíž (mám dojem) že v podadresáři. Proto se mi nechce načíst. Jak ho dostanu někam jinam, aby nebyl v podadresáři? Xkrát jsem ho nahrával jenom samotný (přes TC, z FP,) a pořád žádný výsledek. Je z toho cesta?¨
Dík, Zdeněk
igamenir
Profil
Mám soubor index html, který je otevírací, umístěný podle abecedy ve složce

Mohl bys to vysvětlit?
Zdenek01
Profil
Úvodní stránka, kde je název (multiweblog) v horním rámu, pod ním je obrázek a jedna vysvětlující věta a v levém rámu je nabídka (úvod, autor, blog...), ze které vedou odkazy na přílušné stránky. Celé to jsem nazval index html - asi správně - ale nemám to jako první soubor.
igamenir
Profil
nemám to jako první soubor
To nevadí. Určitě ale vadí, když to máš v podsložce.
habendorf
Profil
Myslel jsem že jde o překlep, ale píšeš to už podruhé, tak nevím... - ten soubor se nemá jmenovat "index html", ale "index.html".
Zdenek01
Profil
Je to opravdu překlep, dokonce dvojitý... sorry. Potřeboval bych poradit, a na tom asi všechno drhne, jak nebo kam index.html překopírovat, nebo umístit, prostě kam v Front Page ho dát, aby odtud šel nahrát na server. Asi takhle, stránky stvořit se mi podařílo, ale s umístěním mám trochu mezery - hlavně v základech...
habendorf
Profil
prostě kam v Front Page ho dát,

V FP ho nedávej nikam. Píšeš že máš TC - takže se připoj pomocí ftp k serveru. V jednom okně máš svůj vzdálený adresář na wz, v druhém nějaký lokální disk. Najdi si na něm ten soubor index.html, ať už ho máš kdekoliv, to je fuk. A pak to jen zkopíruješ z lokálu na server, to je celé.
Zdenek01
Profil
Propadá se pode mnou křeslo, až po tvojí připomínce o html tečka jsem se podíval pořádně a nejraději bych si nafackoval. Jak jsou pojmenovával jednotlivý soubory, používal jsem mezi jednotlivými slovy (bez diakritiky) podtržítka a to jsem taky použil v html, místo tečky jsem tam hodil _. A potom se divil, že nic. Opravuji, pokouším dál. Zatím dík. Z.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0