Autor Zpráva
candiess
Profil
Dobrý den,
mám takový estetický problém ohledně mého eshopu.

Problém je, že mám asi 10 kašpárku (druh hračky, ne kusy), ale každý je jinačí (jinačí oblečení), a proto mám každého jako samostatný produkt, ovšem zbozi.cz se to nelíbí...

Proto se ptám, je lepší mít toho kašpárka jako jeden produkt a jeho variance mít nějak jinak udělané, třeba by se rozlišovali Kašpárek #1,#2,...

Řešil již někdo tento problém? Děkuji všem
Sir Tom
Profil
candiess:
Také dobrý den,

ano - je lepší mít 1 produkt a v rámci jeho detailech si vybírat druh provedení. Co je mi známo, tak v PrestaShop tato funkce je (jeden produkt a v jeho detailech select přepínač na různé provedení).

Nutno ovšem říci, že pokud zákazník hledá konkrétní provedení produktu, tak snadno může přehlídnout, že u daného produktu je možnost změny provedení. Proto by měla být tato možnost zdůrazněna např. i v náhledu katalogu, apod.
Ugo
Profil
mě by asi záleželo na velikosti rozdílů, jestliže jeden má zelené kalhoty a druhý červené a jinak nic, tak bych to dal jako varianty, jestliže jeden má klobouk a druhý ne, pak bych to viděl na odlišný produkt. Nicméně zdůraznit možnost více voleb jak říká Tom je výborný návrh. Taky je otázkou co se zbozi.cz nelíbí, co s tím dělají a jak to vlastně řeší případná konkurence.
candiess
Profil
Reaguji na Sir Tom a Ugo:
Děkuji pánové, v tomhle estetickém hledisku se nevyznám. Zkusím do svého eshopu tuto funkci zakomponovat.

Přeji vám krásný zbytek dne :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0