Autor Zpráva
ftp
Profil *
Dobrý den,
Na FTP normálně přistupuji přes průzkumník, ale nyní potřebuji udělat zálohu celého obsahu FTP (přes 50 MB dat - cca 12 000 souborů, 2 200 složek)
Problém je v tom, že mám velmi problematické připojení k internetu (velmi pomalé a nespolehlivé - 30 minut bez výpadku se podaří málokdy)
Takže když to dám celé překopírovat v průzkumníku (odhadovaný čas hodně přes 1 hodinu) tak to prostě nevydrží tu hodinu běžet a přeruší se to a musí se to dělat celé znova.

Takže bych potřeboval nějaký FTP klient, kterého tyhle výpadky nevyvedou z míry, tj. bude umět třeba pokračovat tam kde skončil před výpadkem...

Dříve se to dalo, ale s narůstajícím množstvím dat je teď už téměř nemožné udělat zálohu na tomhle připojení.

Poradíte mi?
Děkuji
Joker
Profil
ftp:
Není možné to zálohovat třeba na flashku na jiném počítači s normálním připojením?
Další možnost je, pokud to jde, web rozdělit na podobně části a stahovat je postupně.
Anebo by ještě šlo nějakým skriptem soubory už na webu archivovat třeba do zipu a pak stáhnout jen jeden menší soubor.
panther
Profil
ftp:
co mas za pripojeni, ze je tak nestabilni a zaroven nejsi schopny stahnout 50MB do pulhodiny?

Tusim, ze Filezilla se umi pri vypadku spojeni zkouset pripojovat a pak pokracovat, ale jestli a jak je pocet pokusu omezeny, to nevim.

Kazdopadne, spise nez FTP klienta bych hledal nove pripojeni. Za tohle snad ani nemuze chtit v dnesni dobe nikdo platit, ne?
JaySee
Profil
panther:
Filezilla je na tohle parádní,
drží si nestažené soubory v paměti a dá se kdykoliv vyžádat jejich dotažení. Takže já doporučuji FileZillu.
ftp
Profil *
Stáhl jsem tu Filezillu a funguje to přesně tak jak jsem chtěl, děkuji.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0