Autor Zpráva
ewerli
Profil
prosím Vás, potrebovala by som poradiť s úpravou hlavičky v prednastavenej šablone v css sa mi to podarilo zahlavi rozširiť ale daný obrázok aj ten ktorý tam chcem vložit zostáva stále rovnako velký.
panther
Profil
ewerli:
a my vime z jednoho radku popisu, kde je chyba. Dodej odkaz na web, kde je problem k videni.
Erika25
Profil *
stránky jsou :www.js-fox.cz - ještě nejsou oficiální z důvodů nedostatků se kterýma si neumíme poradit-viz velikost hlavičky, nebo pozdí pod veškerýma taxtama...v CSS jsme měnili všechny Background na stejnou barvu, ale nic se neděje- někde děláme chybu, jenom netušíme kde.
Kdyby byla možná rada, děkuji za ní.
panther
Profil
Erika25:
ale daný obrázok aj ten ktorý tam chcem vložit zostáva stále rovnako velký.
jaky obrazek? Ja tam vidim ve FF tento obrazek, ma rozmery 986*145 a na webu ma tytez rozmery, dokonce je deklarujes i v atributech width/height. Bavime se o tomto obrazku, v jakem prohlizeci je chyba? Ja ji nevidim.
Erika25
Profil *
mám prohlížeč Google Chrome, ale i v Exploreru to je stejné obrázek má rozměr 817x277px

pod naším obrázkem- tj kůň a logo jsou obrázky cihel co byly v původní šabloně
panther
Profil
Erika25:
posli sem screenshot, jak to u tebe vypada - at delam, co delam, vidim vse, zda se, spravne.
Dale sem posli odkaz na obrazek cihel, ktere taktez nevidim (FF, Chrome).

Pak si jeste zkus promazat cache, je mozne, ze se ti ukazuje starsi verze stranky, s nacachovanymi puvodnimoi obrazky. To by take mohlo byt pricinou tebou popisovaneho problemu.
Stanley
Profil
Pokud jsem tě pochopil správně, tak chceš nejspíš posunout obsah stránky blíže k hlavičce, pokud je to tak, jenom přepiš v css #header na height:145px;
Snad to pomůže
peta
Profil
Take jsem nenasel rozdil v rozmerech obrazku 986px × 145px ve FF15, ani IE9-7.
Udelej screenshoot, jak to ted vypada a pak v malovani nebo nekde udelej obrazek, jak chces, aby to vypadalo. Mozna bude pak jednodussi pochopit, ceho chces docilit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0