Autor Zpráva
7Skun
Profil
Dobrý večer,
učím se php a hledal jsem nějakou knihu. PHP se chci naučit, abych zrealizoval projekt, o kterém se dá říct, že je to sociální síť. Narazil jsem na knihu Programujeme vlastní sociální síť v PHP 5 od Michael Peacock (http://www.bux.cz/knihy/125955-programujeme-vlastni-socialni-sit-v-php-5.html ; http://books.google.cz/books?id=a5u3kSQgnj0C&printsec=frontcover&dq=Michael+Peacock&source=bl&ots=_xKgs2vMQ1&sig=dl3-azRd8Ir0ZhIoqEbyyzS1j4I&hl=cs&sa=X&ei=NvEvUMaHL8jesgadxIDoBQ&ved=0CDAQ6AEwAA#v=onepage&q=Michael%20Peacock&f=false). Myslíte, že je tato kniha vhodná pro začátečníka - abych se naučil php a snáze realizoval svůj projekt?

Předem dík za každou odpověď!
Dobrou noc :D ;).
Alphard
Profil
Jaké jsou vaše současné znalosti, dělal jste již větší projekty, nebo úplný začátečník?
Popis "Spolu se zkušeným autorem postupně vytvoříte MVC framework, pomocí kterého budete postupně do vašeho projektu přidávat další užitečné funkcionality." na mě působí trochu negativně, MVC framework bych rozhodně nevytvářel vlastní, radějí se dobře seznámit s nějakým hotovým.
Po projití se mi kniha zdá jako přijatelný vstup do problematiky, ale těžko očekávat, že začátečník zvládne hned první projekt udělat optimálně, to nedokáže žádná kniha. Takže jestli vám anglická verze na google books nestačí, snad ano, ale počítejte, že budete muset hodně dostudovávat z jiných zdrojů, jedna kniha nestačí.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0