Autor Zpráva
X3merr
Profil
Dobrý den,
Začánal jsem před 3 dny uplně od začatku bez jakých koli zkušeností a studiem strávil docela dost času,
Ale nějak furt nemužu přijít na to jak se dělájí v menu takové ty krásné čtverečky na každý odkaz zvlášt na stránce mam menu
-takhle
-pod
-sebou
a vybarvený fialově fakt nevim mám to udělané pomocí tabulek a rad bych změnil aby na každý odkaz byl krásný čtereček nebo jak to nazvat a byla tam jiná barva než fialová Font color mi nefunguje.
díky moc uštříte mi hodně času.


P.s uznávám že jsem svou otázku napsal fakt retardovaně :)
panther
Profil
X3merr:
nevim, co si predstavujes po pojmem ctverecek (kdybys dodal odkaz na web, hned by bylo vsechno jasne).

vybarvený fialově
background

Font color
color
X3merr
Profil
http://www.zit-nezavisle.cz/index.html
myslím tím čtverečky jako má třeba jak psát web jako horní menu.
panther
Profil
X3merr:
jako má třeba jak psát web jako horní menu.
podivej se do CSS a je to vse k #ouska.
X3merr
Profil
No zkusil jsem to ale važně moc netušim co stim mohl by jsi to prosim napsat tak okarát pro opravdové blbce ? :D
třeba přiklad
Díky moc


třeba jak by jste to upravil na tomto kodu
 <tr> <td colspan="7" bgcolor="#444444" bordercolor="#444444"> <h1>Styl života,penize a něco od všeho</h1> </div></td></tr>
 <tr>
   <td rowspan="2" width="100" valign="top" bgcolor="#777777" bordercolor="#777777" nowrap >

     <ul class="sidemenu">     <font color="white">  
       <li ><a title="rozcestník">rozcestník</a></li>
     <li ><a title="hlavní strana" href="index.html">hlavní strana</a></li>     
    <li ><a title="Peníze a podnikání" href="penize a podnikani.html">peníze a podnikání</a></li> 
</font>    </ul>
panther
Profil
X3merr:
podívej se do Yuhůova CSS, konkrétně část o ouškách. A pak si v HTML najdi těch pár řádek, kde je id="ouska". Mnohému se tam přiučíš a bude ti to užitečnější, než jen copy&paste odsud z diskuse.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0