Autor Zpráva
jogurth
Profil *
Zdravíčko...

Potřeboval bych od někoho zkušenějšího poradit... Dělám weby www.7sos.cz. Mám problém, že bych chtěl mít na pozadí obrázek jako je tour, media apod., ale jestli by šlo, aby se stránka ukončila tam kde končí text... Na každé mám jinak dlouhý text, který se často obměňuje a nechci pokaždé měnit velikost pozadí a hodnoty určitě stránky a tak bych se chtěl zeptat, jestli je nějaký java script nebo nějaká vychytávka na tenhle problémek...

Doufám a předem děkuju za každou pomoc, radu, připomínku nebo nějaké nápady k vylepšení webových stránek...

Ještě jednou díky
panther
Profil
jogurth:
ale jestli by šlo, aby se stránka ukončila tam kde končí text
nechce se mi prilis zkoumat odkazany web (nemam momentalne cas), nejsnazsim resenim je nezadavat vysky blokum, kde ma byt text. Stranka pak bude dlouha tak, jak je dlouhy jeji obsah.
jenikkozak
Profil
jogurth:
Problém dělá to, že máš iframe s výškou 2000 px bez ohledu na to, jak dlouhá stránka se v něm zobrazuje. Toto použití iframe je poněkud nešťastné. Lepší je pomocí iframe vkládat do jednotlivých stránek menu. Pak je možné na jednotlivé stránky odkazovat. (Jak teď mohu někomu poslat odkaz třeba na Diskografii?) Další povídání na toto téma najdeš zde: Skládání stránek z kousků » Použití IFRAME
peta
Profil
V tom ramu mas na pozadi jeden velky obrazek, ktery nejdriv musis rozsekat na 3. Horni, stredni opakovany, spodni.

Druhy problem je pak implementace do stranky pomoci js. Ale to jsem chtel resit, az si vyresi problem 1. Ten javascript mam treba pouzity na strance tu, pro ten sedy blok. http://www.slu.cz/fpf/cz/
V tom povidani na jpw najdes kulove o javascriptu pro roztahovani stranky.
Keeehi
Profil
peta:
V tom povidani na jpw najdes kulove o javascriptu pro roztahovani stranky.
To bude tím, že to není zrovna nejlepší řešení.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0