Autor Zpráva
jiriczek234
Profil
Ahoj,
asi jsem ten název trošičku nevychytal, ale nic jiného mě nenapadá...

K problému - mám web (nebudu uvádět) a když vytořím složku v FTP - př doména bude xxx.cz a já vytvořím v ftp složku yyy, takže se mi web zobrezá jak v yyy.cz, ale i v xxx.cz/yyy Čili se mi bude počítat celkový počet souborů k xxx.cz, nebo se to oddělí na xxx.cz a yyy.cz ? Rozumíte, co myslím ? Protože třeba kvůli seznam reklamě (sklik) potřebuji mít určitý počet stránek (odkazů) na webu Ale mě se ta rubrika oddělí na již zmíněno yyy.cz, takže se mi to tam počítá, nebo ne ?
Praktický příklad web: jakpsatweb.cz vytvoří v rootu fpt složku návody - čili ke složce návody se lze dostat dvěmi způsoby - jakpsatweb.cz/navody ale taky navody.jakpsatweb.cz... A jak zamezim tvoření domén 3. řádu popřípadě, omezuje mě to nějak ?
Děkuji za odpověď.

Moderátor Petr ZZZ: Titulek „doména 3. řádu (yyy.cz) a lomeo xxx.cz/yyy“ vykazuje potřebu optimalizace, stejně jako tvůj celkový projev.
panther
Profil
jiriczek234:
zacatek (tedy, skoro cely) dotazu nechapu, co je jeho predmetem.

Nicmene, pokud je k nejakemu obsahu dvoji ci vicery mozny pristup, je to spatne.

čili ke složce návody se lze dostat dvěmi způsoby - jakpsatweb.cz/navody ale taky navody.jakpsatweb.cz
spravne by bylo presmerovani z jedne na druhou.
jiriczek234
Profil
Dobře, takže přesměruji jakoby to ,,navody.jakpsatweb.cz,, ;)
Děkuji.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na jiriczka234:
Taky tvůj dotaz moc nechápu, ale snad bys mohl najít odpověď nebo alespoň inspiraci na stránce Domény z pohledu uživatele a majitele.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0