Autor Zpráva
Dodo262
Profil
Chcel by som urobiť web o rôznych radách a návodoch do domácnosti, o zdravej strave, záhrade atd. Myslíte si,že má zmysel robiť niečo také alebo bude lepšie sa špecializovať čisto len na jednu oblasť ?
ďakujeme za tipy
mimochodec
Profil
Nadhodils tři témata, každé z nich by extra web utáhlo. Ale myslím, že to nebude jednoduché, protože na ta témata spousta webů je.
Ivy
Profil
To je jednoduché. Umíš se starat o domácnost? Jíš zdravě? Máš zahradu a staráš se o ni několik let? Pokud odpovíš na otázku ano tak to má smysl. Pokud je odpověď ne, tak to smysl nemá (a to naprosto žádný, lidi rychle poznají že tomu nerozumíš). Pokud máš tři odpovědi ano tak je to vcelku jedno, možná by bylo lepší si vybrat téma kterému rozumíš nejlíp a to zpracovat do hloubky.
peta
Profil
Pokud mas ke kazdemu tematu aspon 2 lidi, kteri problemu rozumi, pak ano. Pokud tam ale budou psat lide stylem nactiletych, asi to nebude pusobit moc duveryhodne. Dulezita je chut a odhodlani takovy web provozovat. A pak zajimave napady a pozitivni hry (testiky) pro oziveni, ktere by pritahli lidi.
panther
Profil
Dodo262:
Myslíte si,že má zmysel robiť niečo také
jaky smysl? Jestli vidis jediny smysl vytvorit web v tom, ze na nem zbohatnes, tak nema smysl tvorit zadny web. Jestli chces vytvorit web o tematu, ktere te zajima, a chtel bys lidem sdelit neco zajimaveho, pak ma cenu vytvorit web na jakekoliv z temat, kteremu rozumis.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: