Autor Zpráva
ronaldinho
Profil *
Zdravím,

vie mi niekto poradiť HTML kód na niečo podobné ako je to na tejto stránke? http://futsalzirafa.sportvin.sk/liga/dfzl-seniori2/
Vpravo na stránke sa dajú vybrať sezóny a následne zmeniť.

Prosím o pomoc ako by som niečo také vytvoril alebo či nie je na niečo podobné nejaký už hotový kód.

Ďakujem


a ešte poznámka - zmenou sezóny som myslel zmeny ročníkov : 2010/2011 alebo 2011/2012 ako je na spomínanej stránke


Našiel som niečo takéto ale ešte by som potreboval aby v tomto príklade ovocia keď ich vyberem a kliknem na ne, tak boli aj odkazom na stránku.
Dá sa to nejako upraviť??

<form name="f" action="spracuj.php">
 Čo máte z nášho sortimentu najradšej?
 <select>
  <optgroup label="Ovocie">
   <option>Jablko</option>
   <option>Banán</option>
   <option>Broskyňa</option>
  </optgroup>
  <optgroup label="Zelenina">
   <option>Mrkva</option>
   <option selected="true">Špenát</option>
  </optgroup>  
 </select>
</form>
jenikkozak
Profil
ronaldinho:
Na to je potřeba formulář v HTML, kterým se odešlou požadované parametry stránce v PHP, která na jejich základě vybere údaje z databáže. Tedy asi nic, na co by se dalo na diskusi napsat kompletní řešení.
ronaldinho
Profil *
jenikkozak:
A nedá sa nejako upraviť kód čo som sem napísal aby názvy: Jablko, Banán, Broskyňa ... boli zároveň odkazmi na nejakú stránku??
margin
Profil *
Nejde to, jde jenom udělat javajcriptovou čuňárnu, která se bude chovat podobně.
JavaScript
jenikkozak
Profil
ronaldinho:
To v té ukázce nemají - odesílá se tam pomocí tlačítka.
Ale dělá se to takto: Přechod na jinou stránku selectem
ronaldinho
Profil *
Ospravedlňujem sa vopred za blbú otázku, ale v JS to nemôžem nájsť, myslím konkrétne príklad kde by sa dala vložiť adresa stránky - narážam na javascriptovou čuňárnu...


Už som na to prišiel, ďakujem za pomoc.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0