Autor Zpráva
pavel krejčí
Profil *
Chci si na svou stránku stáhnout obrázek a udělat z toho pozadí. Vím kde se hledá návod jak na to. ale když si nějaký soubor z google stáhnu do svého PC s koncovkou jpg apod. tak se mi to uloží jako bitmapa.Co dělám špatně.
Děkuji
Timy
Profil
poradím vám jinak - nedávejte na pozadí stránky obrázek, většinou to pak má špatný kontrast s textem, protože obrázek obvykle obsahuje moc barev a barevných přechodů

jinak klikněte pravým tlačítkem myši na obrázek a dejte něco ve smyslu "uložit jako..." a pokud to je *jpg, musí se to uložit jako *.jpg
Radek Hrabůvka
Profil
Timy V IE nemusí, někdy se to zvrtne a nejde to, pak se to ukládá jako bmp. Párkrát se to stalo i mi. Yuhů o tomto problému psal, včetně řešení, ale článek nemůžu najít. Jem tuším, že radil smazat keš, "odstranit veškerý obsah offline", ale nejsem si jistý.
pavel krejčí
Profil *
Můžete mi prosím poradit ještě s jednou věcí. Mám soubor s koncovou pdf a je uložený v acrobat reader.Já bych ho chtěl upravit a to tak, že ho chci vložit na svou stránku ve FP. Jak to mám udělat?
Děkuji
Timy
Profil
Radek Hrabůvka
tak o tom nic nevím to se mi nikdy nestalo a že jsem se kdyis naukládal obrázků:-) Ale uznávám, že u IE je možné všechno. Nepomohlo by obrázek uložit nějak jinak? Třeba uložit celou stránku nebo zadat přímo adresu obrázku a uložit to až pak? Případně jiný prohlížeč.
Šlaha
Profil
Pdf moc upravit nejde, ale můžeš zkopírovat text (přes volbu "Vybrat", hned pod nabídkou "Nápověda")
PerToon
Profil
Mě se to jednu dobu stávalo docela často a dokonce sem na to zakládal taky téma.
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=10963&foru m=17&page=-1
Timy
Profil
PerToon
zajímavé, že v obou tématech se vyskytuje slovo google. Ale to je asi vážně pouze shoda náhod, že?
Radek Hrabůvka
Profil
Takže to, co jsem četl, nepsal Yuhů, ale Leo, odkaz na "své téma" dal PerToon. Takže jako řešení bych to viděl restart windows, dokoupení paměti, jiný způsob ukládání (uložit cíl jako), jiný prohlížeč, chápejte to jako jednotlivé rady. Firefoxem je ukládání obrázků velmi pohodlné (nástroje, informace o stránce, média)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0