Autor Zpráva
Stanley
Dobrý den,
mám dotaz, jestli se ještě někdo setkal s tím, že mu opencart nefungoval (nefunguje vkládání do košíku a košík celkově) s adresou www. a bez www. fungoval, nebo to je problém jen u mě? V případě že by někdo věděl, jak tento problém vyřešit, byl bych mu velice vděčný.
Stanley
www.neco
pcmanik
Stanley:
Práve riešim podobný problém ale s PrestaShop, produkty sa jednoducho do košíku nechcú pridať. V žiadnom prehliadači to nefunguje, pokiaľ ho neprepnem do režimu bezpečné prehliadanie (neukladá cookies atď). Len v Safari to funguje normálne.
Takže taktiež budem rád za akékoľvek rady.

Edit: Zatiaľ som našiel riešenie a to vypnúť cache - smarty môže spôsobovať problémy. Zatiaľ to nemám ale ako overiť, nemám prístup k pc, ale dám vedieť potom :)
Stanley
pcmanik:
Můžu se zeptat, u koho máš hosting a doménu?
Já mám hosting u wedosu a doménu u forpsi, tak jestli není problém v tom...?
pcmanik
Stanley:
Doménu aj hosting mám u websupport-u. Ako vravím, skúsim vyskúšať zrušenie cache a premazať cache prehliadača a dám vedieť. Ak nie budem sa zrejme musieť porozhliadnuť po inom obchode, resp. venovať sa tomuto problému hlbšie ako by som očakával. (Mám dosť starostí s nedostatočným prekladom eshopu, ktorý chce zákazník opraviť...)
Stanley
pcmanik, pcmanik:
Ok, díky za info, až teda budeš vědět něco víc, dej určitě vědět, já se zkusím také ještě po něčem podívat.
pcmanik
Stanley:
Tak skúsil som pomeniť všetky nastavenia, čo sa len dali, ale aj tak to nechce fungovať.
Davex
Stanley, pcmanik:
Nepřistupuje se do košíku na jinou doménu? Web je třeba s www v adrese, ale košík bez www.
pcmanik
Davex:
Nie nepristupuje. Naviac je nastavené presmerovanie priamo na verziu s www.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: