Autor Zpráva
Snick
Profil *
Ahoj
Udělal jsem si účet V GA na monitoring ...
Když chci sledovatjednotlivou stránku kdemám dát kod?
když GA píše: U všech stránek v jazyce PHP vložte následující kód do souboru (například analyticstracking.php) a nahrajte jej na svůj web. Poté na každou stránku šablony bezprostředně za otevírací značku <body> přidejte následující řádek: <?php include_once("analyticstracking.php") ?>.

Já to udělám ale kde mám dát <?php include_once("analyticstracking.php") ?>.

Udělal jsem to takhle:
<?php

$title = 'KVP servis s.r.o.';
$main_menu_active = 1;
$top_menu_active = 10;
require_once('./include/header.php');


echo '
  <div class="right_col">
    <div class="right_col_top">
      <h1>Profil společnosti</h1>
      <div class="right_col_bottom">
          <p>
        

    
            Firma <b>KVP servis s.r.o.</b> byla zaloľena 1.&nbsp;1.&nbsp;2010. Přestoľe je firmou mladou, nese si s&nbsp;sebou ve svém zakládajícím sloľení čtrnáctileté praktické zkuąenosti z&nbsp;oboru technologie svařování a&nbsp;prodej svařovací techniky, předevąím vąak bohaté zkuąenosti z&nbsp;výroby pilových pásů, prodeje pásových pil a&nbsp;přísluąenství pro řezání.<br />
          <br />
          Zabýváme se výrobou pilových pásů na kov, ale také na dřevo, kde umíme uspokojit poľadavky jak na kmenové pilové pásy, tak také na pásy pro truhláře.<br />
        </p>
        
        <p style="text-align: center; font-weight: bold;"> 
          "NEJLEP©Í REKLAMOU FIRMY JE SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK"
        </p>
    
      <p style="text-align:center;font-weight: bold;">
    <big><big><big><span style="color: orange"><b>POZOR! Od 1.2.2012 firma přesídlena na novou <a href="http://kvpservis.cz/kontakty.php">adresu</a>!<b/></span></big></big></big>
    
        <p>
          Těąíme se na Vaąi návątěvu u&nbsp;nás na prodejně!<br />
        </p>

    
    
    
    
      </div>
    </div>
  </div>
  
';

require_once('./include/footer.php');
?>
include_once("analyticstracking.php") ?>.

Ale potom mi to na webu píše pod hlavičkou....
mimochodec
Profil
Já tam čtu: Zkopírujte následující kód na každou stránku, kterou chcete sledovat, bezprostředně před uzavírací značku </head>
Weby konstruuji tak, že mám jeden index.php a jenom v něm mám sekci <head>. Takže GA kód dávám těsně před </head>. Co máš ty principielně jinak?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0