Autor Zpráva
mimochodec
Řeším teď něco na trochu nestandardním hostingu. Chtěl jsem tam vytvořit .htaccess. Když ho vyrobím, nedostanu žádnou chybovou hlášku, ale soubor nevidím. Předpokládám, že se vytvořil a to ftp mi ho nezobrazuje. Jak se k němu dostat? Nebo lépe: jak zařídit, abych viděl i skryté soubory?
Joker
mimochodec:
jak zařídit, abych viděl i skryté soubory?
Zapnout si v FTP klientu zobrazování skrytých souborů.
mimochodec
Joker:

V Salamanderu to nastaveno mám. Nemůže to být nějak blokováno ještě ze strany toho ftp? Možná se pletu a ta úvaha o skrytých souborech je chybná.
Joker
Ta úvaha nejspíš bude správná, soubory s názvem začínajícím tečkou (jako třeba .htaccess) jsou v Unixových systémech považované za skryté.
mimochodec
Joker:
Ta úvaha nejspíš bude správná, soubory s názvem začínajícím tečkou (jako třeba .htaccess) jsou v Unixových systémech považované za skryté.

To vím, ale kdekoliv po běžných hostinzích, kde něco dělám, .htaccess vidím. Tady prostě ne. Ani salamanderem, ani klientem zabudovaným v pspadu.
Ještě dodám, že ten soubor "můžu vytvořit" bez nějakého varování opakovaně, resp. pspad se tak tváří.

Teď jsem ho zkusil vyrobit u sebe a salamanderem ho tam poslat a dostal jsem hlášku, že už tam je.
Joker
mimochodec:
Nemůže být ještě problém v tom, že třeba hosting ten soubor jen potichu nevytvoří/nenahraje a přitom nevyhodí žádnou chybu?

Co říká podpora hostingu?
mimochodec
Podpora není zrovna vstřícná - podle nich na tom není nic nestandardního.
Zkouším ho vypsat pomocí LIST -a a ani takhle mi to nevypíše.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: