Autor Zpráva
Stalker
Profil
Jistě už mnohokrát omílaný dotaz stále a stále dokola, ale já si prostě nevím rady. Zatím tvořím a optimalizuji pouze index stránku, tak koukejte jenom na ni.

www.ritc.ic.cz/

Vlevo mám navigační menu posunuté nahoru a v rámečku mám banner. Jak se těchto nesrovnalostí zbavit? Obávám se, že pokud bych v budoucnu přidával další bannery na bok, popřípadě upravoval navigační menu, mohlo by to například dělat ještě větší neplechu.
Trejpa
Profil
Stalker:
• nezadávej zbytečně výšky
• použij obalovací bloky, které určí rozměry svému obsahu; nenastavuj pozici každé drobnosti zvlášť
• sype se ti to kvůli tomu dělenému pozadí
– celkové pozadí simulující oba sloupečky a jejich svislé okraje dej elementu #telo
– pro horní a spodní odlišení použij metodu více pozadí
– má-li být levé menu do budoucna rozšiřitelné o další položky, tak je nutné změnit jeho pozadí tak, aby si každá položka nesla svou část rámování plynule navazující na pozadí
Stalker
Profil
Díky za rady, ale trošku se bojím, že to je moc informací pro mě najednou a nevím ani čím pořádně začít. Každopádně zkusím opravit nějaký body, a když si nebudu vědět rady, tak bych zase napsal :)
Stalker
Profil
Když říkáš, že to dělá dělený pozadí, tak by bylo lepší to pozadí nechat vcelku, popřípadě rozdělit jen na tři části (úvod, tělo - 1px s repeat y, patičku)?

Vaše odpověď

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0