Autor Zpráva
umburo69
Profil
Potřeboval bych poradit... Mám fotogalerii ve flashi (*.swf, ale mám i zdrojový soubor *.flv, který se dá celý upravit), kde obsah je odkazován na soubor *.xml. Když ale v onom souboru xml napíšu větu s diakritikou, ve výsledku na stránce se písmena vůbec nezobrazí a stránku bez diakritiky vážně nechci... Nevíte prosím někdo, co s tím?
roboti006
Profil *
Toto jsem kdysi řešil, když jsem si stáhnul šablonu Flash webových stránek, a už si přesně nepamatuju, jak jsem to řešil, ale můžeš zkusit něco z toho:
ukládat *.XML pod kódováním UTF-8, a přidat to kódování i pomocí nějakých parametrů do flashe,
zkusit poměnit nastavení textového pole, ve kterém se ten obsah vypisuje (nějaký český font, nebo něco takovýho),
nebo můžeš opustit myšlenku flashe, a mít stránky v nějakém normálním redakčním systému...
Omlouvám se, za možnou zaostalost, už jsem dlouho s Flashem nic nedělal, a možná by jsi se na to mohl zeptat někoho vzdělanějšího, ve fóře Flash AS, nebo se pokusit vyhledat téma které jsem kvůli tomu kdysi zakládal já na serveru Flash.cz.
Snad ti to pomůže.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0