Autor Zpráva
Charliek
Profil *
Nainstalovaloval jsem si Visual Studio Express 2012 for WEB, vytvořil zde jednoduchou stránku, kde si zobrazím jen text "Moje první stránka" a když dám zobraz, tak se mi v IE zobrazí stránka http://localhost:51664 a napíše mi to Spojení se serverem localhost bylo neúspěšné (Spojení bylo aktivně odmítnuto serverem). Jsem začátečník a nevím kam se mám podívat, co nastavit, aby se mi stránka zobrazila v prohlížeči. Díky předem za odpověď.
Rellik
Profil
Bez podrobnějších údajů a hlavně bez živé ukázky, ti toho moc nikdo neporadí...
Charliek
Profil *
Pokud si dám ping localhost tak odezvu mám. Prostě jakákoliv jednoduchá napsaná stránka se odmítá zobrazit a já bych potřeboval vědět jakým způsobem jednoduše otestovat, kde hledat problém.
weroro
Profil
V iných prehliadačoch tento problém nemáš? Ak nie, aká je adresa v adresnom riadku? Rovnaká ako v IE?
Skús zadať miesto localhost ip adresu 127.0.0.1
Charliek
Profil *
Dělá to ve všech prohlížečích a pokud dám ip adresu 127.0.0.1., tak taky. Visual studio mi hlásí nicneříkající hlášku The program '[5004] iexplore.exe' has exited with code 0 (0x0).The program '[3080] WebDev.WebServer40.EXE: Managed (v4.0.30319)' has exited with code 0 (0x0).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0