Autor Zpráva
Snick
Profil *
Ahoj chcise zeptat na něco ohledně dropdownmenu.
Je to prkotina ale lámu sis tím hlavu jak to udělat.
na stránce http://www.kvpservis.cz
Mám horní menu chci z něj udělat drop down menu.
u každého souboru mám vždy napsané: require_once('./include/header.php');
A v hlavičce toto (trochu delší)
<div class="top_menu">
  <a href="pasove-pily-zakladni-informace.php"><span class="top_menu_left<?php echo ($top_menu_active == 21?'_active':'')?>" onmouseover="this.style.background='url(./img/layout/top_menu_left_active.gif) no-repeat left top'" onmouseout="this.style.background='url(./img/layout/top_menu_left<?php echo ($top_menu_active == 21?'_active':'')?>.gif) no-repeat left bottom'"><span style="padding: 10px 0 0 0; display: block;">pásové pily</span></span></a>
  <a href="pilove-pasy-zakladni-informace.php"><span class="top_menu<?php echo ($top_menu_active == 22?'_active':'')?>" onmouseover="this.style.background='url(./img/layout/top_menu_active.gif) no-repeat left top'" onmouseout="this.style.background='url(./img/layout/top_menu<?php echo ($top_menu_active == 22?'_active':'')?>.gif) no-repeat left bottom'"><span style="padding: 10px 0 0 0; display: block;">pilové pásy</span></span></a>
  <a href="naradi-milwaukee-zakladni-informace.php"><span class="top_menu<?php echo ($top_menu_active == 23?'_active':'')?>" onmouseover="this.style.background='url(./img/layout/top_menu_active.gif) no-repeat left top'" onmouseout="this.style.background='url(./img/layout/top_menu<?php echo ($top_menu_active == 23?'_active':'')?>.gif) no-repeat left bottom'"><span style="padding: 10px 0 0 0; display: block;">Elektrické nářadí</span></span></a>
  <a href="svarovani.php"><span class="top_menu<?php echo ($top_menu_active == 24?'_active':'')?>" onmouseover="this.style.background='url(./img/layout/top_menu_active.gif) no-repeat left top'" onmouseout="this.style.background='url(./img/layout/top_menu<?php echo ($top_menu_active == 24?'_active':'')?>.gif) no-repeat left bottom'"><span style="padding: 10px 0 0 0; display: block;">svařování</span></span></a>
  <a href="led-osvetleni-zakladni-informace.php"><span class="top_menu<?php echo ($top_menu_active == 25?'_active':'')?>" onmouseover="this.style.background='url(./img/layout/top_menu_active.gif) no-repeat left top'" onmouseout="this.style.background='url(./img/layout/top_menu<?php echo ($top_menu_active == 25?'_active':'')?>.gif) no-repeat left bottom'"><span style="padding: 10px 0 0 0; display: block;">LED osvětlení</span></span></a>
  <a href="e-shop.php"><span class="top_menu<?php echo ($top_menu_active == 26?'_active':'')?>" onmouseover="this.style.background='url(./img/layout/top_menu_active.gif) no-repeat left top'" onmouseout="this.style.background='url(./img/layout/top_menu<?php echo ($top_menu_active == 26?'_active':'')?>.gif) no-repeat left bottom'"><span style="padding: 10px 0 0 0; display: block;">e-shop</span></span></a>
</div>
Mám to naspané podle tohoto článku:http://www.noupe.com/tutorial/drop-down-menu-jquery-css.html
Jak mám nahradit menu, napsat to místo toho předchozího a nebo udělat ho znova a u všechdokumntů potom změnit todle require_once('./include/header.php'); kde napíšu cestu nového menu?
Rellik
Zkus to podle tohoto: http://qrayg.com/experiment/cssmenus/
Ten tvůj bastl se opravdu luštit nechce... A nechápu proč měníš obrázky na pozadí odkazu pomocí JS.. Od toho je css
Snick
Profil *
Rellik:
Odpověď kterou jsem potřeboval slyšet, ale i tak díky :)

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: