Autor Zpráva
inhalee
Profil
Zdravím,

jsem začátečník a mam takový menší problém. Vytvořil jsem si webovou stránku v html, jenže vše funguje tak jak má. Ve všech prohlížečich není ani problém ale jak zmenším okno od prohlížeče najednou mi to jak kdyby ten web ukrojí a po přehází. Takhle to vypadá jak to zmenším --> http://neutrions.com/1.png a takhle by to mělo vypadat i když bych to zmenšil http://neutrions.com/2.png. Poradtě mi prosím co mam vepsat do body ve style.css abych se to tak neřízlo. Děkuji mockrát.
Trejpa
Profil
inhalee:
Použil jsi příliš široké logo, které se se svým rozměrem a odsazením do responzivního designu nevleze a podle pravidla plavání plovoucí menu uskočí na další řádek pod logo. Doporučuji změnit odsazení loga třeba takto: #logo { margin: 24px 0 24px 24px; }

Nebo můžeš změnit nastavení patřičných odsazení, v souboru style.css mezi řádky 2263 a 2530. Také při velmi úzkém okně dojde zřejmě k nechtěnému zmizení menu, nastavení mezi řádky 2856 a 3204.
inhalee
Profil
Trejpa:

Říkal si že to je logem ale to jsem zkusil vymazat úplně co to uděla, tak menu zustane tak jak má ale to co je vidět na obrázkach tak je furt takové. Zkus najet na www.neutrions.com a uvidíš. Já bych chtěl jak u seznam.cz jakkoliv můžeš zmenšit prohlížeč a web zůstane takový jaky je.
Trejpa
Profil
inhalee:
jakkoliv můžeš zmenšit prohlížeč a web zůstane takový jaky je.
Tak nepoužívej responzivní design (stačí smazat ve stylu vše od řádku 2263 do konce).

(Zrovna seznam.cz je v určitém malém rozmezí natahovací. Nicméně ani tam se nemění velikosti skokem jako u tvé stránky.)
inhalee
Profil
Trejpa:
Nevím jestli to je chyba počitače ale furt tam nemám tu lištu na posunutí do prava při zmenšení. Abych třeba viděl i bok abych mohl rollovat nahoru a dolu to jde ale zleva do prava ne. Chápeš mě? Nebo mam dodat screenshot? Jinak web už zustane tak jak je, smazal jsem to.
Plaváček
Profil
inhalee:

Problém bude v této definici:

#body-wrapper {
    left: 50%;
    margin-left: -520px;
    position: relative;
    width: 1040px;
  }

Zkus to takhle:

#body-wrapper {
    margin: 0 auto;
    position: relative;
    width: 1040px;
  }
inhalee
Profil
Nic furt nejde rollovat do prava, abych se podíval na zbytek obsahu.
Plaváček
Profil
inhalee:

Aha, už to vidím. Ještě v definici BODY smaž toto:

overflow-y: auto;
overflow-x: hidden;

A čistě pro jistotu bych v BODY smazal i pevnou výšku:

height: 1000px;
inhalee
Profil
Plaváček:
Díky moc za pomoc, už to je v pořádku. Jestli bych tě neotravoval tak bych měl ještě jeden dotaz, jestli můžu. Dotaz se týká toho jak najedeš na na www.neutrions.com/portfoliodetails.html a jak máš ty menší obrázky pod tím hlavním tak se chci zeptat jak mám udělat to když kliknu na ten menší obrázek aby mi to nevyhodilo mimo stránku ale vycentrovalo to doprostřed s tím že to zvětší, mam na mysli něco podobného jak kdyby script. Děkuji mockrát.
margin
Profil *
Je to lightbox a na výběr jich je spousta, třebas http://planetozh.com/projects/lightbox-clones/
inhalee
Profil
No zkoušel jsem prettyPhoto rozjet, jenže až dělám co chci tak to nefunguje. http://neutrions.com/portfolio_details.html Přidal jsem do zahlaví script na odkaz css toho javascriptu a ostatní soubory pro rozjetí jak je to v dokumentaci od prettyPhoto zkoušel jsem i odkazy pomocí rel rozjet a stále nic. Chci aby ty 4 obrázky pod tou hlavní fotkou v portfoliu aby se zvětšily ale nevyhodilo to mimo web. Pomůže mi někdo?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0