Autor Zpráva
dandamc
Profil
Dobrý den všem,

předem se omlouvám za svůj nejspíš začátečnický/amatérský dotaz... :D

Takže popis mého, řeknu asi pro většinu Vás tady hloupého dotazu zní:

1. Mám klasický layout stránky tvořený několika DIVy, kdy důležité je vědět že mám DIV#hlava, DIV#obsah, DIV#pata
2. V DIVu obsah mám tabulku která obsahuje seznam produktů, kdy jednotlivé kategorie mám pomocí href name označeny na záložky

/zatím vše ok/

3. Chci mít v DIVu obsah nad tabulkou s produkty odkazy na jednotlivé založky, což taky není problém (odkazuju je na #nazev_zalozky)
4. Problém přichází ve chvíli kdy kliknu na jeden z odkazů. který mě sice odroluje dolu na místo, které potřebuji ALE ZMIZÍ MI NAHOŘE DIV HLAVA...

Nevíte někdo proč....???????

Řešením pro mě je vytvoření vlastních stránek pro jednotlivé kategorie produktů. ale to nechci... Přece nějaká věc jako je zrovna tady v tomto připadě záložka, nemůže vyhrát ;D

Předem děkuji za reakce a ještě jednou se omlouvám za možná hloupý dotaz....
Str4wberry
Profil
Asi tomu přesně nerozumím, nemáte živou ukázku?
_es
Profil
dandamc:
Možno potrebuješ Position (fixed).
dandamc
Profil
Ukázku jsem dal na http://dmc.xf.cz

Jedná se o menu->jidelni listek-> a nahoře je zatím je link PASTA .....

PS: A i s fixed to dělá tuhle kravinu.....


Už jsem chytrej....


resp. asi už tuším.... opravdu to bude fixed, je treba to nastavit pro vsechno, diky relativnimu pozicovani to zmizi nejspis....


Tak nejsem :(.....
Davex
Profil
To neděláš dobře s tím stylem http://dmc.xf.cz/jpreloader.css. Co myslíš, že vidím s vypnutým JavaScriptem, když je tam body{display:none;}?

4. Problém přichází ve chvíli kdy kliknu na jeden z odkazů. který mě sice odroluje dolu na místo, které potřebuji ALE ZMIZÍ MI NAHOŘE DIV HLAVA...
Mělo by to být způsobeno stylem #page { overflow: hidden;}, ale ztratil jsem se ve způsobu rozložení stránky, takže s opravou moc nepomůžu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0