Autor Zpráva
7777
Profil
Takže potreboval by som na web umiestniť vertikálnu čiaru neporadíte mi nejaký zápis? Viem že to nepôjde tak ako z <hr/> ale nejako sa vertikálna čiara musí dať zapísať a vytvoriť.
Plaváček
Profil
7777:

Border nějakého blokového prvku, dovoluje-li to layout, nebo obrázek na pozadí.
preca1
Profil
Zdravim,

ještě bys moh použít svistlítko (|)
peta
Profil
css border [#2]
css background-image

preca1: To moc nechapu. Jakoze napsat rucne nebo javascriptem pred text? To mi neprijde moc in.
preca1
Profil
Svislítko je vertikální čára, co na tom nechápeš?
Jak jí tam vypíše záleží na jeho možnostech a schopnostech.
Jestli je to in, netušim. To asi záleží na tom, co přesně chce udělat.
7777
Profil
Môj mecenáš mi sľúbil na Vianoce doménu 2 radu. Uvidíme či to splní a ja sa teraz pripravujem. Programujem hlavnú stránku Chcem urobiť dačo také akože:

Vertikálna čiara,Nadpis,Pod tým obrázok a pod ním vypisy článkov. A takto asi osem stĺpcov pri sebe a tri rady pod sebou. Z neobmedzeným hostingom by to bolo in. Inač narazil som na problém Mozilla Firefox z nejakého dôvodu ignoruje css zápisi:

<p style="align:center"></p>
<div style="align:center"></div>
<span style="align:center"></span>

a to isté .css zápis
.con {align:center;}
#con {align:center;}
Nebola nejaká aktualizácia css a html,kde už tieto tagy nefungujú? Ako teda na vertikálnu čiaru.
Taurus
Profil
Plaváček už ti dobře poradil. Tvoje "align: center" nic neznamená, projdi si základy css.
7777
Profil
Ale mne svistlítko (|) nefunguje. Ani neviem ako funguje. A to som si čosi vyhľadal aj vo wiki.
_es
Profil
7777:
A to som si čosi vyhľadal aj vo wiki.
Skôr ti treba začať študovať niečo ako HTML příručka a CSS.
margin
Profil *
7777:
Ani neviem ako funguje.
http://cs.wikipedia.org/wiki/ASCII_art
Petr ZZZ
Profil
7777:
Svislítko bylo zřejmě myšleno spíš jako vtip. Funguje jako písmeno (viz marginův odkaz) a nehodí se na svislou čáru přes více řádků.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0