Autor Zpráva
Sxmanek
Profil
Ahoj potřeboval bych poradit. Nahrál sem video na zkouknito.cz a pote vložil kod videa na své stránky viz.

odkaz

Jenže mám problém s přehráváním v jakémkoliv prohlížeči kromě chromu a IE. Jen v chromu se načte a dá se pustit u ostatních se objeví pouze načítám nastavení. Zkoušel jsem naistalovat starší verzi Flash player a hned to šlo. Akorat mi vrtá hlavou proč to jde v chromu i v IE a v ostatních nejde když ten flash player mají společnej. Za každou radu budu rad.
weroro
Profil
To vyzerá ako problém daného prehrávača. Keď som si narýchlo naprogramoval vlastný prehrávač a vložil tam adresu toho videa, tak mi to bez problému prehralo.

Vidím to tak, že by si mohol skúsiť nejaký iný prehrávač napr. JW player a nalinkovať do neho adresu videa. Tá je však v zdrojovom kóde, konkrétne adresa tvojho videa je http://stream2.zkouknito.cz/07/07c907e005e6a8c0ed5822a35b602f50_1352105538.flv
Sxmanek
Profil
ty voe díky moc..mám jen dotaz jeste ten odkaz kterej je ve zdrojáku jak si ho nasel ja nasel jen ten zkouknito.cz/player/blabla.swf
weroro
Profil
Daj v zdrojom kóde vyhladať flv a máš to.
Sxmanek
Profil
díky díky díky ... takovou dobu to řeším :o)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0